• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Kartuş Toner kaç sayfa basar , kaç sayfa yazdırırım ?

Yazıcımın kartuş toneri ile kaç sayfa çıktı alırım , toner erken bitti neden olabilir ,toner dolumu ya da muadil toner kaç sayfa basar ?En merak edilen sorulardan bazılarını yukarıda sıraladım. Bu soruların net bir cevabı yok bilmelisiniz. Çünkü tamamen ne bastığınız ile alakalı.


Sadece klasik yazıların olduğu bir sayfa baskısı ile , içinde görsellerin , resim ya da fotoğrafların , koyu yazıların olduğu bir baskı aynı değil ; nihayetinde o tonerle alınan sayfa adeti de farklı olacaktır.


Toner dolumu yada muadil toner kaç sayfa basar ?
Şöyle düşünün , arabanıza benzin aldınız , depoyu fulle kardeşim dediniz ; pompacı benzini ağzına kadar doldurdu. Dönüp şöyle sordunuz : şimdi ben toplam kaç kilometre giderim ?Size ne cevap verecektir ?
-Abi saatte kaç km hızla gideceksin ; hep o hızda mı gideceksin . Rampa mı çıkacaksın , yokuş aşağı mı gideceksin. Hava filtren temiz mi , bakımları yaptırdın mı ? Aracına uygun performanslı yakıtı mı aldın yoksa daha az masraf olsun diye en ucuz benzini mi alıyorsun ?


Gibi onlarca soru var buna net cevap vermek için.
Ama şunu söyleyebilirim saatte 90 km hızla gidersen ve kaçak göçek yoksa x kilometre diye düşünebilirsin.Bu kartuş toner kaç sayfa basar , toner kaç sayfa yazı yazdırır ? kartuş toner ne zaman biter , kartuş nedir toner nedir ?toner kaç sayfa basar

Bu sitede adı geçen tüm markalar ait oldukları şirketlerin kendi tescilleri altındadır, sadece ürün uyumluluk listesi içeriğinde bilgi verme amacıyla kullanılmıştır. Tüm isimler ve markalar, karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır.
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi