• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Olumlu düşünce mutluluk getirir mi ?

Bir sosyal medya forum sitesinde gördüğüm olumlu düşünce mutluluk getirir mi? Sorusuna verdiğim cevabı paylaşmak istedim .

Keyifle okumanız dileğiyle..


olumlu düşünme teknikleri ve çözümler
Düşüncenin sizi götürdüğü eylem hali ile de ilintili bence. Ota çöpe olumlu düşence yayıp , hiçbir şey yapmadan bekleme haline evriliyorsanız ; ne yazık ki çok da iyi bir şey değildir.Çünkü , kaygı denen olgu çoğu zaman harekete geçiren ve kötü olabilecek bir süreci iyiye çeviren yegane duygudur. Beyin dalgaları içinde alfa denen süreci yaşamak iyidir kesinlikle ; hatta tüm hazları bu evrede yaşarız bile diyebilirim.

Lakin beta adlı arkadaşı da pas geçmemek lazım ki , doğru yönetilen beta süreçleri , sanal (geçici) bir alfaya değil gerçek bir alfaya bizi taşır.
Saldıran bir köpeğe , beynin emri ile beta pozisyonunda tepki veririz.

Karşı koyarız , mücadele eder hatta en doğru hareketle kaçarız. Fakat bu noktada sırf olumlu düşünecem diye köpeğe pozitif enerji vermeye kalkışmak , totonun sağ yada sol lobunda 50/100 gram arası yağ eksiltmeye de neden olabilir.
Secret vb kitaplarla çok daha vurgulanan bu olumlu düşünce + evrene pozitif enerji gönderme meselesini çok ayrı bir yere koymamak lazım. (Abartmayın)Ağacın kökü ne kadar yaygın ve derindeyse , hem kendi o kadar güçlü duruyor , hem de toprağını "kaymalara karşı" o derece sağlam koruyor.

Bu nedenle ben bu kökleri "Donanımlaşmaya" benzetiyorum.
Oku , düşün , dene , tecrübelen , öğren ve tekrar dene. .
Selamlar| 20/02/2020 |
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi