• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

HP OFFICEJET 7612 yazıcı kartuş dolumu ve muadil kartuş satışı

İzmir'de HP OFFICEJET 7612 yazıcı kartuş dolumu ve muadil kartuş satışı yapılmakta mıdır ?

Değerli dostlar , yeni nesil hp , epson ve canon mürekkepli! yazıcıların kartuş dolumlarını yapamıyoruz.

Gözlemlediğimiz kadarıyla da muadil kartuşların çipleri de çalışmıyor , başlangıçta çalışsa da bir süre sonra hata veriyor. Orjinal ürün almanızda fayda var ; tekno marketlere bakmanızı öneririz , orjinal ürün satışımız yoktur.

Bu nedenle mürekkepli kartuş dolumları için lütfen bizi aramayınız !!!

HP OFFICEJET 7612 yazıcı kartuş dolumu ve muadil kartuş satışı
HP 932 xl ve 933 xl mürekkepli kartuşların orjinallerini , teknomarketlerden almanızı , orjinal dışı kartuş kullanmamanızı öneririz. Dolum kartuşlarda ve muadil 932 xl , 933 xl kartuşlarda sorun çıkabiliyor.

Mürekkepli yazıcı almak , bana sorarsanız en başta yapılan bir hata.

Baskı maliyeti ucuz deniyor ; aslında öyle değil. Baskı kafası donması , orjinal ürün pahalılığı , kartuş tıkanması , yazıcının dakikada bastığı sayfa sayısı , bir kartuşla alınabilen toplam çıktı adeti , baskı kalitesi vs kıyaslandığında , lazer yazıcı oldukça öne çıkan bir teknoloji.

Toz toner olarak adlandırılan lazer baskı teknolojisi sayesinde, dakikada otuz sayfalara varan siyah , 15 sayfa adete varan renkli çıktı alabiliyor , ve çok kaliteli bu baskıları sorunsuzca elde edebiliyor olduğunuzu göreceksiniz.

Bu nedenle doğru yazıcı tercihi yapmak adına araştırmalı ve sadece başlangıçta ucuz olanı değil , toplamda size fayda sağlayacak olanı tercih etmelisiniz.
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi