• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Toner dolumu renkli | Renkli lazer yazıcı tavsiyesi

Renkli basan , toner dolumu ucuz , muadil toneri uygun fiyatlı ; ayrıca fotokopili , tarayıcılı renkli lazer yazıcı tavsiyesi ; 


Renkli lazer yazıcı incelememiz aşağıdadır . Okumanızı rica ederiz.
Fakat lütfen telefon açarak tavsiye istemeyiniz ; bu yazı yeterlidir. Zaten tüm bildiklerimiz ,bu yazı kadardır. İlave söyleyecek bir şeyimiz ne yazık ki yok. Yazıyı baştan sona okuduğunuzda , değerli bilgiler bulabilirsiniz. Şu an için tek yazıcı modeli önerebiliyorum.

canon 645 cx lazer toner

1:] Canon MF 645 CX Renkli Lazer yazıcı :


Üretici açıklamasında fotokopi , faks , tarayıcı ve wifi yani kablosuz olduğu belirtiliyor Farklı opsiyonlar olabiliyor. Dakikada 18 sayfa baskı hızı olduğu belirtilmiş ki , benzerlerine göre büyük bir artı . Çift taraflı baskı ve fotokopi var mı diye mutlaka satıcıya sorun ; bazı modellerde opsiyon olabiliyor.  Satın alacağınız yerle irtibat kurup , hangi özellikler olsun istiyorsanız sorun ve öğrenin. Biz yazıcı satmıyoruz.Bu modelin kullandığı Canon CRG 054H muadil toner satışımız vardır ve Canon 645CX renkli lazer yazıcı bu kodlu tonerleri kullanıyor.

Tanesi 450 TL olan bu tonerlerden 4 adet var ; ve set olarak almak isterseniz 4*450 TL=1800 TL gibi bir rakam ödemeniz gerekiyor.

Bildiğim kadarı ile renkli lazer yazıcılarda bu rakama bu kalitede baskı alabileceğiniz en teknolojik cihazlardan biri. (Güncel fiyat için mutlaka arayınız) 09/04/2022Cihazın üzerinde gelen orjinal tonerleri doldurtmayın bence ; sıcak geçme yani vidasız oldukları için toz akıtma ya da kağıda iz atma sıkıntısı olabilir. Bir set muadil alın ve onlar bitince muadilleri doldurtun.


CRG 054 MUADİL TONER SATIŞINI 450 TL + Kdv adet , drum değişimini 190 TL adet yapıyoruz. Baskı kalitesi de oldukça güzel oluyor.

Önemli uyarı : Bu yazı sadece bir incelemedir. Tüm karar ve sorumluluk size aittir. Yazarın , web sayfasının ve firmanın , vereceğiniz herhangi bir kararda "hiçbir sorumluluğu olmadığını" hatırlatırız.Not : SAMSUNG VE XEROX MARKA RENKLİ LAZER YAZICILARIN toner dolumlarını yapmıyorum.Hal böyleyken, bana telefon açıp "samsung ya da xerox şu model renkli var ; ne dersiniz ?" gibi bir soruyu lütfen sormayın. Doldurmadığım ya da satmadığım bir ürünü övecek değilim..Kaliteli baskılar.

09/04/2022


Önemli Not : Satılmakta olan ürünler Muadil olup, Sitemizde muhtelif sayfalarda yer alan tüm markalar kendi tescilli isimleridir. Marka isimleri parça uyumluluklarının belirlenmesi için kullanılmıştır.
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi