• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Izmir-toner-dolum-merkezi-523326054412950/

Toner dolumu renkli | Renkli lazer yazıcı tavsiyesi

Renkli basan , toner dolumu ucuz , muadil toneri uygun fiyatlı ; ayrıca fotokopili , tarayıcılı renkli lazer yazıcı tavsiyesi ; 


Renkli lazer yazıcı incelememiz aşağıdadır . Okumanızı rica ederiz.
Fakat lütfen telefon açarak tavsiye istemeyiniz ; bu yazı yeterlidir. Zaten tüm bildiklerimiz ,bu yazı kadardır. İlave söyleyecek bir şeyimiz ne yazık ki yok. Yazıyı baştan sona okuduğunuzda , değerli bilgiler bulabilirsiniz. Şu an için tek yazıcı modeli önerebiliyorum.

HP CF410X TONER DOLUMU

1:] HP Color LaserJet Pro MFP M477 yazıcı incelemesi :


Yazıcı modelindeki FNW kodlu versiyonunda faks , network ve wireless olduğu belirtilmiş ; ama siz satın almadan önce mutlaka satın alacağınız yerden teyit alın. Farklı opsiyonlar olabiliyor. Örneğin M477dw modelinde dubleks ve wireless var. Satın alacağınız yerle irtibat kurup , hangi özellikler olsun istiyorsanız sorun ve öğrenin. Biz yazıcı satmıyoruz.Bu modelin kullandığı Hp CF410A muadil toner satışımız vardır ve Pro m477 renkli lazer yazıcı bu kodlu tonerleri kullanıyor. Tanesi 180 TL olan bu tonerlerden 4 adet var ; ve set olarak almak isterseniz 4*180 TL=720 TL gibi bir rakam ödemeniz gerekiyor.Cihazın üzerinde gelen orjinal tonerleri doldurtmayın bence ; sıcak geçme yani vidasız oldukları için toz akıtma ya da kağıda iz atma sıkıntısı olabilir. Bir set muadil alın ve onlar bitince muadilleri doldurtun.


Toner dolumunu 80 TL + Kdv adet , drum değişimini 30 TL adet yapıyoruz. Baskı kalitesi de oldukça güzel oluyor.


hp cf410a toner dolumu izmirÖnemli uyarı : Bu yazı sadece bir incelemedir. Tüm karar ve sorumluluk size aittir. Yazarın , web sayfasının ve firmanın , vereceğiniz herhangi bir kararda "hiçbir sorumluluğu olmadığını" hatırlatırız.Not : SAMSUNG VE XEROX MARKA RENKLİ LAZER YAZICILARIN toner dolumlarını yapmıyorum.Hal böyleyken, bana telefon açıp "samsung ya da xerox şu model renkli var ; ne dersiniz ?" gibi bir soruyu lütfen sormayın. Doldurmadığım ya da satmadığım bir ürünü övecek değilim..Kaliteli baskılar.

21.11.2018


Önemli Not : Satılmakta olan ürünler Muadil olup, Sitemizde muhtelif sayfalarda yer alan tüm markalar kendi tescilli isimleridir. Marka isimleri parça uyumluluklarının belirlenmesi için kullanılmıştır.
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi
Linkler
Muadil Toner iade koşulları