• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Izmir-toner-dolum-merkezi-523326054412950/

Toner dolumu renkli | Renkli lazer yazıcı tavsiyesi

Renkli basan , toner dolumu ucuz , muadil toneri uygun fiyatlı ; ayrıca fotokopili , tarayıcılı renkli lazer yazıcı tavsiyesi ; renkli tonerli yazıcı önerisi arayanlar için bir inceleme .


Renkli lazer yazıcı incelememiz aşağıdadır . Okumanızı rica ederiz.

Mürekkepli yazıcıların sorunlarından bıkan çoğu insan gibi sizler de lazer baskı yapan bir yazıcı arayışındasınız. 

Fakat lütfen telefon açarak tavsiye istemeyiniz ; bu yazı yeterlidir.
TELEFONDA KESİNLİKLE DESTEK VERMİYORUZ.

Zaten tüm bildiklerimiz ,bu yazı kadardır. İlave söyleyecek bir şeyimiz ne yazık ki yok. Yazıyı baştan sona okuduğunuzda , değerli bilgiler bulabilirsiniz.


siyah beyaz yazıcı tavsiyesi1:] 
CANON MF635CX FOTOKOPİ , TARAYICI , FAKS WİFİ RENKLİ YAZICI incelemesi :


Değerli okuyucu ; son dönemde üretilen renkli lazer yazıcılar , toner dolumuna eskisi kadar müsait değil. Bu nedenle bizim burada incelediğimiz tüm modeller, toner dolumundan ziyade , muadil toner kullanmaya uygun modeller.


Ne yazık ki şu dönemde toner dolumuna uygun renkli lazer yazıcı bulmak zor. Biz de kara kara "ne yapacağız ?" diye düşünüyoruz. Muadil toner satmaktan başka çözüm yok gibi görünüyor .


Canon MF 635 CX renkli lazer yazıcı , 045 kodlu toner kullanıyor ve muadil tonerin adeti KDV dahil 160 TL gibi bir rakama satılıyor. Dört adet toner olduğu için , set olarak almak isterseniz 4*160TL = 640 TL gibi bir rakamı gözden çıkarmak gerekecektir.Piyasadaki diğer modellere bakınca , sanırım renkli lazer yazıcılar içinde öne çıkan model bu denebilir.Önemli uyarı : Bu yazı sadece bir incelemedir. Tüm karar ve sorumluluk size aittir. Yazarın , web sayfasının ve firmanın , vereceğiniz herhangi bir kararda "hiçbir sorumluluğu olmadığını" hatırlatırız.crg 045 toner dolumu


Lazer yazıcılar , tonerli yazıcılar olduğu için , donma ,sıvı akması , hava yapma vb sıkıntılara maruz bırakmaz. Baskı kalitesi bizce daha iyidir ve çıktı adeti olarak çoğu mürekkepli yazıcıdan daha hızlıdır. Özellikle hızla tarama ve fotokopi çekme konusunda iyi bir lazer yazıcı oldukça işinizi görecektir. Bu manada yukarıdaki canon renkli lazer yazıcıyı kullanışlı buluyorum.
2:] HP Color LaserJet Pro M477 MFP yazıcı incelemesi :


Hp CF410A muadil toner satışımız vardır ve Pro m477 renkli lazer yazıcı bu kodlu tonerleri kullanıyor. Tanesi 160 TL olan bu tonerlerden 4 adet var ve set olarak almak isterseniz 4*160TL=640 TL gibi bir rakam ödemeniz gerekiyor.

FNW kodlu versiyonunda faks , network ve wireless olduğu belirtilmiş ; ama siz satın almadan önce mutlaka satın alacağınız yerden teyit alın. 
hp cf410a toner dolumu izmirÖnemli uyarı : Bu yazı sadece bir incelemedir. Tüm karar ve sorumluluk size aittir. Yazarın , web sayfasının ve firmanın , vereceğiniz herhangi bir kararda "hiçbir sorumluluğu olmadığını" hatırlatırız.Değerli okuyucu , ne yazık ki inceleyebileceğimiz yazıcı şu an için bu ikisi ve inan biz de bu işin sonu nereye gidecek bilmiyoruz.Eskiden en az 7/8 farklı model olurdu ve toner dolumuna da müsait .olanlar vardı. Yeni nesil yazıcıların toner çipleri çok pahalı ve dolum yaptırmak nerdeyse muadil satın almakla aynı rakama geliyor.  Bu nedenle biz de merakla bu işin sonu nereye gidecek bekliyoruz.


Ben , bir gelişme olduğunda mutlaka sayfayı güncelliyorum. Bu nedenle burayı takip etmeniz yeterli. Telefon açıp destek talep edenlere kesinlikle cevap vermiyorum , bu nedenle telefon açıp soru sormanız gereksiz olur ; bu konuda çok netim.

İş yüküm çok fazla ve zaten burda yazdıklarımı tekrar etmek saçmalık olur. Anlayacağına eminim. Lütfen telefon açma..Şimdiden teşekkürler.Not : SAMSUNG VE XEROX MARKA RENKLİ LAZER YAZICILARIN toner dolumlarını yapmıyorum.Hal böyleyken, bana telefon açıp "samsung ya da xerox şu model renkli var ; ne dersiniz ?" gibi bir soruyu lütfen sormayın. Doldurmadığım ya da satmadığım bir ürünü övecek değilim..


Başkasına sorabilirsiniz; belki dolduran da , satan da vardır ; ama o kişi ben değilim. Birbirimizi anlayalım , saygı duyalım ,  kırmayalım.Kaliteli baskılar.

17.10.2018


Önemli Not : Satılmakta olan ürünler Muadil olup, Sitemizde muhtelif sayfalarda yer alan tüm markalar kendi tescilli isimleridir. Marka isimleri parça uyumluluklarının belirlenmesi için kullanılmıştır.


Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi
Muadil toner nedir ve nerede satılır ?