• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Canon lbp 212 dw ve mf 426 dw yazıcı crg 052 h muadil toner dolumu

İzmir'de Canon lbp 212 dw ve mf 426 dw yazıcı crg 052 h muadil toner dolumu ; muadil çipli toner satışı .Her yeni gün , yeni bir lazer yazıcı modeli ile karşılaşıyoruz. Bu iş nereye gidiyor bilmiyorum ama , ülkemiz ithal yazıcı çöplüğüne döndü. Bunca mühendis , bunca üniversite ve ar-ge merkezi , bu meseleyi çözmek ve ulusal bir marka model yaratmak için neden harekete geçmiyor anlamış değilim.


canon 052 ve 052 muadil toner dolumu izmirCanon , monolazer ve renkli lazer yazıcı alanında ülkemizde ciddi bir atağa kalktı ; pazar payı bence hızla yükseliyor. Fakat elimizde resmi veriler olmadığı için net konuşamam. Benim en beğendiğim ilk üç marka arasına girer. Kullanıcı dostu kullanım kolaylığı , sarf malzemelerin hepsinde olmasa da çoğunda dolum yapabilme imkanı , gene hepsinde olmasa da çoğunda muadil toner çözüme üretebilme gibi avantajlar nedeni ile canon lazer yazıcıları seviyorum.Canon crg 052 ve 052 H muadil tonerlerin uyumlu olduğu lazer yazıcı modelleri :

Canon lbp 210 , canon lbp 212 dw , canon lbp 214 dw , canon lbp 215 x , canon mf 420 , canon mf 421 dw , canon mf 426 dw , canon mf 428 x , canon mf 429 x . İzmir'de Canon 052 ve 052 h çipli toner dolumu ve muadil toner ve drum ünitesi satışı .izmirde canon crg 052h toner satışı
Yeni nesil canon lazer yazıcılarda , özellikle renkli lazer yazıc modellerinde , toner dolumundan ziyade muadil toner satışına ağırlık verdik. Hem toner çipleri pahalı ve dolum fiyatı nerdeyse muadil toner fiyatına geliyor , hem de drum değişimi şart olduğu için , muadil toner satın almak daha ekonomik ve sorunsuz oluyor.


Fakat monolazer canon yazıcılarda , çip değiştirmek şart ya da pahalı değilse , toner dolumu daha kolay oluyor ve maliyet performans kriteri baz alındığında, orjinal ya da muadil almaktan daha verimli olabiliyor. Elbette hiçbir şey orjinal ürün kalitesini ve verimini yakalayamaz ama fiyatlara da bir bakın isterseniz ..


Bu yeni nesil 052 ve 052h muadil toner kullanan lazer yazıcılar, satın alanlara hayırlı uğurlu olsun ; fakat eğer satın almadıysanız ve yazıcı satın almak istiyorsanız yazıcı tavsiyesi yazımı okuyunuz.

Ama lütfen sakın tavsiye almak için aramayınız ; çünkü kesinlikle telefonda destek vermiyorum. Biz sadece toner dolumu yapıyor ve muadil toner satıyoruz. Kimseye ücretsiz danışmanlık yapacak vaktim yok. Anlayış için teşekkürler.


14.09.2018
İzmir
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi