• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Samsung A20 Always on display sorunu , uyarı ekranı görünmüyor

Samsung A20 akıllı telefon aldım , fakat uyarılar ve saat ekranı telefon uykudayken görünmüyor.


[Samsung A20] telefon alırken çoğu özelliğine dikkat ederim ; fakat bu ince mevzu gözden kaçmış. Daha doğrusu samsung gibi bir markanın böyle basit bir özelliği bu sevyedeki telefonuna koymamış olması sıkıntı.

Sorun şu ; ekranı güç düğmesine basarak kilitlediniz ve ekran kapandı. İşte o zaman always on display özelliği devreye giriyor ve saat , hava durumu ve gelen cevapsız arama , sms ya da whatsapp mesaj uyarıları bu ekranda görülebiliyor. İşte bu özellik samsung a20 de yok gördüğüm kadarı ile.


Bu yazı 23/10/2019 tarihinde yazıldı ve dilerim ki bir yama , bir güncelleme gelir ve bu özellik de açılır.

Bu haldeyken bu telefonu önerir miyim ? Hayır , kesinlikle önermem. Ne cevapsız arama var mı yok mu onu görebiliyorum , ne mesaj gelmiş mi onu görebiliyorum.. Berbat bir his.


Eski S3 ümde bile ön ekranda sol köşede led uyarı ışığı vardı ; onu da kaldırmışlar. Yani ne şarj tamamlanınca yeşil ışıkla sizi uyarıyor ne de gelen bir mesaj vs olduğunda yanıp sönüyor. Kısaca pişmanım. Ve eğer always on display yaması gelemzse bunu yani samsung a20 ' yi satıp huawei markasına dönmeyi düşünüyorum.


Samsung a20 model telefonda always on display özelliği var mı , yok mu ; ekran uyku moduna geçtiğinde uyarı ve saat görünmüyor . Cevapsız çağrılar ekran uyku modundayken görünmüyor , always on display güncellemesi gelecek mi ? 

Selamlar.
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi