• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.instagram.com/yenitoner
  • https://www.youtube.com/watch?v=sZhargsoB_c

Hp neverstop lazer yazıcı satın alınır mı ? Yedek toner nedir ?

Hp neverstop lazer yazıcı modelleri , hp 1000a , hp 1000w , multi fonksiyon lazer yazıcı 1200a ve 1200w .


Değerli dostlar , en sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim : ben bu yazıcıları almam. Bir Hp hayranı olan ve lazer yazıcıdan şaşmayın diyen ben , rakamları ve sistem çalışma mantığını gördüğümde hem şaşırdım hem de ürktüm. Sakıncalarımı yazının sonunda belirttim , okuyunuz.


Yazıcı fiyatları bana kalırsa oldukça yüksek. Sadece yazıcı olan modele 1.400 TL gibi bir fiyat gördüm ki , bu nedir ya?? dedim içimden. Hp 1102 ler 550/600 TL iken , keza canon lbp 6030 lar 650 TL civarı iken bunlar nedir böyle ?


hp neverstop lazer yazıcı incelemesi

Hp neverstop lazer yazıcı kaç lira ve yedek toneri kaç TL ' ye satılıyor ?


BURAYI TIKLAYIN


İzlenimlerim ve kafamda oluşan sakıncalar neler :

Bu modellerde fiyatlar bence çok yüksek.
Herhangi bir arıza anında müdahale etme alanı belirgin değil.

Toner toz kanalındaki bir tıkanma vs durumunda nasıl müdahale edileceği henüz belirgin değil.

Yedek toner tüpü çipli. Yedek toner tüpü , takviye esnasında ola ki kırıldı ya da toz mekanizmasını yanlışlıkla kırdınız , sistem tamamen duruyor ve servis süreci bekliyor olabilirsiniz.

Drum tümleşik görünüyor , diyelim ki yanlışlıkla ataçlı ya da zımbalı kağıt koydunuz ve drum çizildi , kırıldı . Ünite komple mi değişecek ; orjinal ünite ateş pahası.

Yedek toner tüpü kaç para ?

Yazıcı çok yeni ve yedek parçası var mı ? Misal elektrikler gitti geldi ve kart yandı diyelim , piyasada yaygın olan yazıcılarda kolayca yedek kart bulunurken bunda bulmak mümkün mü ?

Adf ünitesi göremedim yani yukardan çoklu kağıt verip fotokopi ve tarama mümkün değil sanki , ben mi göremedim yoksa gerçekten yok mu bilemiyorum ; ama eğer yoksa büyük eksiklik . Elinizde 100 sayfa not var , tek tek cama koyup mu fotokopi çekeceksiniz ?
Zaman , geçmişte olduğu gibi burada da kılavuz olacak ve gözlemleyeceğiz. Ben yazıcı satmadığım için içim rahat ve gönül rahatlığı ile objektif incelemeler yapabiliyorum. Fakat yazıcı satılan yerlerde "şu çok iyi , bu harika" vb yorumlara aldanmadan 360 derece değerlendirme yaparak ürün satın alınız. Önemli olan daima aklıdır ! Ucuzcu değil , akılcı olun.30/10/2019 İzmir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi
Linkler
Muadil Toner iade koşulları