• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Epson L130 L220 L310 L360 L365 ink pad counter hatası resetleme sıfırlama

İzmir'de Epson L130 , L220 , L310 , L360 , L365 ink pad counter hatası resetleme sıfırlama işlemi.Bu mürekkepli yazıcı işine hiç girmedim ; ama pad counter resetleme işlemini zevkle yapıyorum. Şu an sadece yukarda yazan modeller için yapabiliyoruz ; lütfen yukarda yazanlar dışındaki modeller için tek tek aramayınız. Olsa neden yazmayayım ; eğer olursa zaten onları da eklerim . Çok yoğun çalışıyoruz ve telefonda açıklama yapmaktan inanın bıkkınım ; anlayış lütfen..


Şartlar :

  • Eğer İzmir'deyseniz ya da yazıcıyı atölyeye getirebilecekseniz ;
  • yazıcınız zaten düzgün çalışıyor ama pad counter hatası nedeni ile durduysa ;
  • pad counter reset için 100 TL verebilecek durumdaysanız ;

Telefon açarak randevu alınız ve yazıcıyı getirirken güç kablosu ve usb ile getirmeyi unutmayınız. Akışa göre 20 ile 40 dk arası sürebiliyor. Ona göre bir program yapmanızı öneririm.epson pad counter reset

Epson L serisi yazıcılarda pad counter reset işlemi ve programı , yazıcının baskı kafasını düzeltmez.Önemli Not :

Yazıcının silik ya da çizgili basıyor olması , hiç basmıyor olması ; zaten baskı kafası sorunlu olması , mürekkep sorunu ya da başka herhangi bir şey ;  "bu yaptığımız pad counter reset işlemi ile" düzelmez. Bu nedenle başka problemler de yaşayıp , pad counter reset ile bunun düzeleceğini sanmak hata olur .

Bunu anlamayacağımızı düşünmek de bize saygısızlık olur. Nerdeyse 8 yıldır bu sektördeyiz..
Bu nedenle, sadece çalışan ve sıkıntısız yazıcılara pad counter reset yapıyoruz (en başta yazan modellere) ; birbirimize saygı duymaktan asla vazgeçmeyelim. Siz de boşu boşuna gelmek zorunda kalmayın.

Pad counter reset işlemi, ilgili modellerde sadece pad counterı resetler  ; atık mürekkep reset işlemi diye anılır. Baskı kafasını ya da mürekkep sıkıntısını düzeltmez. Biz de ne baskı kafası tamiri yapıyoruz ne de mürekkep sorunu çözüyoruz ; hiç girmedik bu işlere.. Biz tonerciyiz yani lazer yazıcı..
01.12.2019
Satılmakta olan ürünler Muadil olup, Sitemizde yer alan tüm markalar kendi tescilli isimleridir. Marka isimleri parça uyumluluklarının belirlenmesi için kullanılmıştır.Tüm bilgiler, önceden duyurulmaksızın değiştirilebilir. Herhangi bir hata veya eksiklikten Bornova Toner sorumlu tutulamaz. Hiçbir sanalmarkette hesabımız ve satışımız yoktur.
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi