• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

izmir oki mb 451 toner sensör hatası ve drum sensör hatası çözümü [çözüldü]

Oki mb 451 dn led lazer yazıcıların toner sensör hataları ve drum sensör hataları çözümü için işinize yarayacak bilgi ;Admin panel şifresi (kodsuz girilen menü için) aaaaaa ve kodlu girilen asıl sistem menü için 000000 dır.


Oki mb 451 dn yazıcıların sistem ayar menüsüne girmek için , panel admin şifrelerini bilmeniz gerekir.
Oki MB 451 dn yazıcınızın drum ünitesini , yazıcı açıkken asla çıkarıp takmayın , hata koduna düşer ve sıkıntı yaşarsınız. Yazıcıyı güç düğmesinden kapatın ve fişten çekin. (Zaten bu vb parçaları eğer hiçbir fikiniz yoksa siz de çıkartmayın , işi bilen teknik personelden destek alın.)

izmir oki toner sensör hatası çözümü drum sensör hatası

Sistem yönetici menü içerisinde , toner ve drum sensör hatalarının çözümüne dair menüler bulunmaktadır . Bu sensörleri kapatarak sorunu çözebilirsiniz. Gerekli adımları takip ederek manuel sensör kapama (disable) seçtiğinizde , yazıcınız açılırken sensörler kontrol dışı kalacak ve hata almayacaksınız.


Lütfen telefon ile arayarak ücretsiz bilgi talebinde bulunmayınız. Danışma ücrete tabidir. 100 TL + KDV , banka hesabımıza yattıktan sonra , istediğiniz Bir (01) adet bu konuya dair soruyu cevaplamaya gayret ederiz.

Sorunuzu sorup , cevap verebileceğimiz bir konu ise ödeme yapın lütfen.izmir oki mb 451 toner dolumu ve muadil toner satışı sensör hata


İzmir kartuş toner dolumu olarak , her marka ve model kartuş toner dolumu yapıyor , ayrıca muadil kartuş toner satışı yapıyoruz.İzmir'de oki mb 451 dn yazıcınızın toner dolumu , izmir oki mb 451 dn toner drum reset işlemi ve toner drum sensör hataları için bizden hizmet satınalabilirsiniz.


| 20/02/2020 | [0532] 666 7887
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi