• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.instagram.com/yenitoner
  • https://www.youtube.com/watch?v=sZhargsoB_c

Samsung yazıcı yazılım güncelleme fix downdate

Samsung yazıcı SL m2020 , SL m2070 , SL m2675 gibi modellerde yazılım güncelleme .

Değerli ziyaretçimiz , samsung lazer yazıcılarda bazen en son güncelleme ile birlikte toner dolumları ve muadil tonerler devre dışı kalmaktadır. Ne yaparsanız yapın kırmızı hata ışığı yanmakta ve hangi toneri takarsanız takın yazıcı hazır pozisyona geçmemektedir.

Bu durum sıklıkla yazıcı firmware update nedeni ile olmaktadır. İnternetten aldığınız bilinmedik bir muadil toner ve o toner üzerindeki son versiyon çip nedeni ile olabilir , ya da yazıcı bağlı olduğu ağdan güncelleme almış olabilir vs vs.. Son taktığınız yani en son kullandığını toner çalışır , ama onu çıkarıp başka toner takınca çalışmaz..


ÇÖZÜM : 


Öncelikle ücretli çözümümüz için bizi arayın , yazıcınıza çözüm üretilebilecek miyiz onu teyit edelim . Sadece samsung yazıcılarda ve genelde sl m2020 , sl m2070 , sl m2675 gibi modellerde çözüm arayabiliyoruz.


ÜCRETSİZ DESTEĞİMİZ YOKTUR , BU NEDENLE TELEFON AÇIP ÜCRETSİZ ÇÖZÜM ODAKLI SORULAR SORMANIZA DA GEREK YOK.. (bunu neden vurguladım , sürekli bu tip telefonlar alıyoruz , bunaldık artık)

-Şöyle bir sorunumuz var , çözüm için ne kadar ücret talep etmektesiniz? sorusu dışında bir soru cevaplamıyoruz ; anlayışınız için şimdiden teşekkürler. (Biz de buradan ekmek kazanıyoruz)


samsung lazer yazıcılarda yazılım güncelleme sorunu


Samsung m2020 ve m2070 yazıcı hata ışığı yanıyor ve yazılım güncellediği için muadil toner çipi çalışmıyor , neden ?

Yukarıda kısaca açıkladığımız bu sorunun çözümü için fix yani tamir yazılımları var , denenmiş ve olumlu sonuç aldığımız yazılımlar. Ücreti mukabili gerekeni yapıyor ve tekrar sorunsuz olarak yazılımsal durumu düzeltiyoruz. Fakat donanımsal sorunlar düzelmez onu baştan belirtelim ; yani formatter board yanması , usb çalışmaması , kağıt almada sıkıntı vb sorunlar bununla düzelmez. O mevzular apayrı tedaviler gerektirir.

İnternetten , bilinmedik yerlerden satın alınan muadil tonerlerin çiplerinde bu vb sorunlar yaşandığını duyduk. Üç beş kuruş daha ucuz diye bilmediğiniz ve yardım alamayacağınız yerden almak yerine , yakınınızda bulunan ve tek işi bu iş olan bir esnaftan almanız daima önerilir.sl m2020 ve m2070 fabrika yazılımıSamsung laser printer fix firmware downdate nedir , samsung lazer yazıcı fabrika sürümü firmware yazılımı nedir ?

Bir de ne yazık ki şöyle arkadaşlar bulunmakta ; internetten fikir edinir , okur okur okur..ve hiçbir tecrübesi olmadığı halde kendi dener.. Sonra ne olur biliyor musunuz ; bilen birinin bile artık düzeltemeyeceği bir zarar açmıştır ve dünyanın parasını ödediği lazer yazıcı çöp olmuştur.

"Hiçbir şeye para vermeyeyim , her şey beleş olsun , bir kuru teşekkürle mevzuyu halledeyim" tiplerine de rastlanmakta .. İnsan üzülüyor ve biraz da içi bulanıyor bu tiplerle karşılaşınca. 

Mevzu profesyonelce sorun çözmek ise , kurulacak sağlıklı ticari iletişim , iyi niyet ve yetenek olmalıdır.


tonerizmir.com
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi
Linkler
Muadil Toner iade koşulları