• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/100088459201658
  • https://www.youtube.com/watch?v=Y3bfsN7lf98&ab_channel=MuadilTonerDolumuveReset

Toner kartuşu uyumlu değil hatası çözümü

Toner ve drum kartuşu uyumlu değil uyarısı nasıl çözülür ?Genelde samsung yazıcılarda karşılaşılan toner kartuşu uyumlu değil hatası , yazıcı ile toner çipinin versiyon uyumsuzluğundan kaynaklanabilir. Yazıcınız firmware update yani fix yazılım güncelleme yapmış ve örneğin 38 versiyona çıkmış ; fakat toner çipiniz eski versiyonda örneğin 14 de kalmış olabilir. toner kartuşu yok hatası çözümü
SAMSUNG , HP , XEROX LAZER YAZICILARIN bazı modellerine uzaktan bağlanıp toner ve drum çipini kıran sonsuz reset yazılımı ücreti karşılığı yükleyerek çözüm üretebiliyoruz.

Bizi arayınız.gelelim hata mesajına ; 


Böyle bir durumda lazer yazıcınızda kırmızı uyarı ışığı sabit şekilde yanacak ve lazer yazıcınız hata ışığı yanması ile birlikte baskı vermeyecek ve yazdırmayacaktır. Eğer lcd ekranı olan bir yazıcınız varsa , toner kartuşu uyumlu değil ya da drum kartuşu yok veya uyumlu değil hatası görebilirsiniz.
Bu sorunun çözümü ile ilgili  çözümler üretmeye gayret ediyoruz.


Genelde samsung sl m2020 , sl m2070 ve sl m2675 gibi modellerde , xerox 3020 ve 3025 lerde , toner çipi ve versiyonu sorunu çözümü için , yazıcınızı atölyemize getirmeniz gerekebiliyor.
uzaktaysanız şayet , anydesk programı ile bağlanıp eğer yazıcı yazılımınız uzak resete müsaitse ücreti karşılığı reset yazılım yükleyerek toner kartuşu uyumlu değil hatasını çözebiliyoruz.


yazıcı reset yazılım çözüm üretebilir.


samsung , hp ve xerox lazer yazıcı toner çipi sonsuz resetleme işlemi.

05/07/2022Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi