• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.instagram.com/yenitoner
  • https://www.youtube.com/watch?v=sZhargsoB_c

izmir yazıcı tamiri | Samsung Hp Xerox Canon lazer yazıcı

İzmir'de lazer yazıcı tamiri , kağıt almama sorunu ve toner arızaları .

Değerli dostlar sadece lazer yazıcılarla ilgili , onlarda da belli marka modellerde destek vermeye çalışıyoruz. Bu nedenle marka model ve parça stoğu öğrenmek için aramanız önemli.

Mürekkepli ve tanklı yazıcılara desteğimiz yoktur , boşuna aramayınız. Bildiğimiz bir yer de yok.


Büyük fotokopi markalarına örneğin olivetti , sharp , develop vs desteğimiz yoktur. Herhangi bir markanın servisi değiliz. Toner dolumu ve muadil toner satışı yapıyor , mümkün mertebe çözebileceğimiz ufak tamir işlerini yapmaya gayret ediyoruz.


izmir lazer yazıcı tamiri

Samsung lazer yazıcıların tamir ve bakımı , yedek parça temini açısından önemlidir. Genelde yazıcı kart arızası ile karşılaşırız.

E hali ile de formatter board yani yazıcı anakart arızası durumlarında , çalışan bir anakart ile değiştirme olmadan çözüm üretmek zor.Lazer yazıcı usb girişi çalışmıyor , usb kablosu arızalı ya da bilgisayar yazıcıyı görmüyor gibi durumlar da değişik arıza çeşitleri.


Uzaktan çözmek zor ; bu nedenle izmir içinden ve yazıcıyı atölyemize getirip , uygun göreceğimiz süre kadar bize bırakacak kişilerin araması önemli. Telefonda boşuna vakit harcamayalım , şehir dışına çözüm üretmek imkansız ve mürekkepli yazıcılara elimizi sürmediğimizi bir kere daha belirtmiş olalım.


lazer yazığcı tamir ve bakım hizmeti


Lazer yazıcılarda genelde karşılaşılan arıza ve sorunlar nelerdir ?

Yazıcı kağıt almıyordur ya da üçer beşer alıyordur , sürekli kağıt almaya çalıştığı için kağıt sıkıştırıyordur ; genelde kırmızı renkte arıza ışığı yanıyor ve çıktı vermiyordur , toner arızası vardır , drum ünitesi bitmiştir ; kirli ya da lekeli baskı yapıyordur. Yazıcı sesli ve gürültülü çalışıyordur. Gibi gibi..
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi
Linkler
Muadil Toner iade koşulları