• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326667887
  • https://www.youtube.com/channel/UCx6Ow7empIBSN69_54ZcPEA

izmir yazıcı tamiri | Samsung Hp Xerox Canon lazer yazıcı

İzmir'de lazer yazıcı tamiri , kağıt almama sorunu ve toner arızaları .

Değerli dostlar sadece lazer yazıcılarla ilgili , onlarda da belli marka modellerde destek vermeye çalışıyoruz. Bu nedenle marka model ve parça stoğu öğrenmek için aramanız önemli.

Mürekkepli ve tanklı yazıcılara desteğimiz yoktur , boşuna aramayınız. Bildiğimiz bir yer de yok.


Büyük fotokopi markalarına örneğin olivetti , sharp , develop vs desteğimiz yoktur. Herhangi bir markanın servisi değiliz. Toner dolumu ve muadil toner satışı yapıyor , mümkün mertebe çözebileceğimiz ufak tamir işlerini yapmaya gayret ediyoruz.


izmir lazer yazıcı tamiri

Samsung lazer yazıcıların tamir ve bakımı , yedek parça temini açısından önemlidir. Genelde yazıcı kart arızası ile karşılaşırız.

E hali ile de formatter board yani yazıcı anakart arızası durumlarında , çalışan bir anakart ile değiştirme olmadan çözüm üretmek zor.Lazer yazıcı usb girişi çalışmıyor , usb kablosu arızalı ya da bilgisayar yazıcıyı görmüyor gibi durumlar da değişik arıza çeşitleri.


Uzaktan çözmek zor ; bu nedenle izmir içinden ve yazıcıyı atölyemize getirip , uygun göreceğimiz süre kadar bize bırakacak kişilerin araması önemli. Telefonda boşuna vakit harcamayalım , şehir dışına çözüm üretmek imkansız ve mürekkepli yazıcılara elimizi sürmediğimizi bir kere daha belirtmiş olalım.


lazer yazığcı tamir ve bakım hizmeti


Lazer yazıcılarda genelde karşılaşılan arıza ve sorunlar nelerdir ?

Yazıcı kağıt almıyordur ya da üçer beşer alıyordur , sürekli kağıt almaya çalıştığı için kağıt sıkıştırıyordur ; genelde kırmızı renkte arıza ışığı yanıyor ve çıktı vermiyordur , toner arızası vardır , drum ünitesi bitmiştir ; kirli ya da lekeli baskı yapıyordur. Yazıcı sesli ve gürültülü çalışıyordur. Gibi gibi..
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi
Linkler
Muadil Toner iade koşulları