• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

izmir'de yazıcı çipi kırma ve çipsiz toner

İzmir'de yazıcı çipi kırma ve toneri çipsiz çalıştırma nerede yapılır?
Toner aldınız , yazıcıya taktınız ama hala kırmızı ya da turuncu hata ışığı yanıyor veya yanıp sönüyor .. Sorun nedir?
Tahminen ya toner çipsiz geldi ya da toner çipi, yazıcınızın versiyonu ile uyumlu değil!

İnternetten googledan arayışa girdiniz , sorun nedir , yazıcı neden çalışmıyor ve yazıcıdan çıktı alamıyorsunuz , arattınız.Yazıcının çipinin kırılması gerekiyor sonucuna vardınız , ama toner ve drum çipi nasıl kırılır, yazıcıya reset yazılım nasıl ve nerede atılır?İşte bu vb yazıcı ve toner kartuş problemlerini çözme adına doğru yerdesiniz. 10 yıllık tecrübemiz ve güvenirliğimizle buradayız.izmirde yazıcı toner çipi kırdırma

Samsung, xerox , hp gibi lazer yazıcılar çip kullanma zorunluluğu barındırabilir. Fakat her modelin toner çipi ya bulunmayabiliyor , ya da bulunsa bile versiyon uyumsuzluğu nedeni ile toneri taksanız bile yazıcı kabul etmiyor ve çıktı vermiyor.


Yazıcıya, toner çipini devre dışı bırakan , toner çipini kıran bir yazılım atıldığında hem yazıcı arızası gideriliyor , yazıcıdan baskı alabiliyorsunuz hem de %100 gösteriyor.

Kartuş tonerin bittiğini , yazıcı silik baskı verdiğinde anlıyorsunuz çünkü yazıcı reset yazılım sayesinde kartuş tonerin içindeki toner tozunu dibine kadar kullanabiliyorsunuz.

izmirde hp samsung xerox toner çipi kırma
Başlangıç maliyetine takılmadan , tek seferlik reset yazılım bedelini ödeyerek inanılmaz rahat edebilirsiniz.

Böylece çipsiz muadil toner kullanabilir , toner kartuşu maliyetinizi en dibe çekebilir , yazıcı reset yazılımı sayesinde hem toneri hem de varsa drum ünitesini elektronik olarak resetleyip sıfırlayarak gittiği yere kadar yani fiziki ömrü dolana kadar kullanabilirsiniz.


Ayrıntılı bilgi için 0532 666 78 87
Toner İzmir

12/04/2022
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi