• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Hp 107a,107w,135a,135w,137 fnw yazıcı yazdırmıyor

Hp 107a,107w,135a,135w,137 fnw yazıcı yazdırmıyor ; arıza uyarı lambası yanıp sönüyor ?

Google da şöyle bir bakayım , acaba en çok neler aratılmış lazer yazıcılara dair dedim , karşıma en popüler aramalarda şu sonuçlar çıktı :

HP yazıcı yazdırmıyor kuyrukta bekletiyor , Yazıcı çalışıyor ama yazdırmıyor , Yazıcı hatalı durumda , Yazıcı toner chip Reset devresi , Muadil kartuş toner çalışmıyor.

Gelelim bu yazıda vurgulayacağımız konuya :

107w ve 137 fnw yeni vers,yon reset yazılım

hp laserjet 107a , 107w , 135a , 135w , 137 fnw yazıcılarda toner çipini kırdırmadan muadil toner kullanma mümkün müdür ?


Soruya şu açıdan cevap verelim : toner çipini kırdırıp reset yazılım yükletirseniz çok rahat edersiniz. Çünkü her yeni versiyonda muadil toner çipleri (eğer bulabilirseniz) çalışma konusunda size sorun çıkaracaktır. Peki neden reset yazılım yükletip toner çip derdinden kurtulmuyorsunuz ?Reset yazılımlı yazıcılarda , printerın kullandığı tonerlerin üstinde baskısayacı görevi yapan , sizleri orjinal toner almaya yönelten çipi ortadan kaldırma işlemi uygulanır. Bu işlem bir usb bağlantısı ile bilgisayar üzerinden yazıcınızın sistemine yüklenir. Fakat bazı versiyonlarda , yazıcınızın atölyemize getirilmesi , ve min 3 veya 4 gün bırakılması gerekebilir çünkü eski versiyona dönüş işlemi için entegre flash downgrade gerekebilir
.hp 137 fnw yeni versiyon reset
Konu ile ilgili bilgi almak , fiyat ve süreç öğrenmek için bizimle iletişim kurunuz. Profesyonel hizmet , reset sonrası çipsiz muadil kartuş toner temini. tonerizmir.com , izmir de kartuş toner dolumu , yazıcı reset yazılım ve muadil kartuş toner.

17/04/2022
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi