• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

hp neverstop laser 1000w , 1200a , 1200w muadil toner ve drum ünitesi

hp neverstop laser 1000w , 1200a , 1200w yazıcı silik basıyor , muadil drum ünitesi bulamıyorum .

103a toner depo , 104a drum ünitesi de görüntüleme birimi olarak tasarlanmış.


hp neverstop laser 1000w , 1200a , 1200w lazer yazıcılar alınır mı? diye bir yazı yazmıştım aslında fakat bir iki konuya değinmekte fayda var.

Bu yazıcılara dair kafama yatmayan mantık hatalarını aşağıda belirttim. Şu an zaten hp neverstop yazıcı silik basma sorunu ve 104a muadil drum ünite sıkıntısı çekiyorsanız , aşağıdaki soruların önemi artıyor.

Ne yapmalı ? sorusuna da cevap vermeye çalıştım , yazının tamamını okuyun lütfen.hp 1200w muadil drum ünitesi2013 yılından beri bu işi yapıyorum , daima sadeliği savundum.


Toneri ayrı , drum ünitesi ayrı olan modellerden daima uzak tuttum müşterilerimi.Toner çip derdi olmayan , olsa bile reset yazılımla aşılabilen lazer yazıcıları önerdim.Fakat siz de haklısınız , lazer yazıcı almaya gidiyorsunuz , satış hedefleri ve stok durumu /kar marjına göre size ürün pazarlıyorlar..

vay efendim 2 dk da kendin doldur , dolumcuya elveda de , tasarruf vs vs...


eeeee? sonra?

her şey bu kadar toz pembe mi ? hiç mi handikapu yok... anlatan var mı ? ara ki bulasın...sanırsın her şey mükemmel...hp 1200w silik basma sorunu


bir İki soru soralım :toner tozu bir süre sonra drum bıçak ağzında tortu yapıp inanılmaz silik baskı vermeye başlayınca ne olacak?

Toner ayrı , drum ünitesi ayrı olduğu için , drum bıçak ağzı tortu yaptığında , gidip dünya para verip orjinal toner almanız bile sorunu çözmeyecek ? o zaman ne olacak anlatan var mı ? muadil toner tozu tortu yapmaya çok müsait , ilk muadil tonerde silik basma sorunu oluşunca ne olacak?
veya daha ileri bir soru soralım , orjinal tonerin bile!!! drum bıçak ağzı tortusu yapıp silik basmayacağının garantisi var mı?
son bir soru daha :
olur ya insanlık hali , fark etmeden zımba telli bir kağıt kondu , o zımba teli drumı boydan boya çizdi çıktı alırken.....

gitti drum ünitesi..

ne olacak şimdi ???


kaç para yahu bu ünite ? (internete baktım orj ünite 1.400 TL civarı seyrediyor ve muadilini şu an itibari ile göremedim (23/06/2022)


Siz gelin aşağıdaki tavsiye görselini tıklayıp önerilerimi dikkatlice okuyun.
104a muadil drum ünitesi

Biliyorum tasarruf etmek ve zaman kazanmak istiyorsunuz fakat bunun tek yolu araştırma yapmak.
Eğer elinizde hp neverstop laser 1000w , 1200a , 1200w muadil toner ve drum ünitesi sorunu varsa ve artık uğraşmaktan bıktıysanız , yukardaki yazıcı tavsiyemi okuyun ve bana ulaşın.Bazen çözüm sürekli aynı şeyle uğraşmak değil , yanlışı kabul edip doğruya yönelmek ve cepten gidene kafayı takmamaktır.İLK ADIM : 


Gerekirse elinizdeki yazıcıyı koyun kenara ilerde kalıcı bir çözüm bulunana kadar ve benim önerdiğim "toneri ayrı drum ı ayrı" , reset yazılımı bulunabilen bir YAZICI modeli araştırın.
Hata , yanlış veya sıkıntılı seçimler hayatın her alanında olabilir.

Başarılı insan, hataya sıkıntıya oturup ağlayan değil, ders çıkarıp yürümeye devam edendir.
Mesleğin ilk yılında kırdığım tonerin , bozduğum yazıcının haddi hesabı yok. Bir kazanıyorsam üç tazmin ediyordum kendi cebimden.

Fakat bu iş böyle.
Aslında her iş böyle..
Bir hata iki hata... Ama hep aynı hata ise , işte o sıkıntı...Bu nedenle bırakın üçün beşin hesabını yapmayı , daima en uuz olanı işe yarar sanmayı... usta sözüne kulak verin.. her şeyi ben bilirim havası kötüdür , bilenle irtibatta olup karar verme sürecini akılcı yollarla sürdürün.
Sevgi ve saygı ile.


23.06.2022

tonerizmir.com

0532 666 78 87Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi