• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

izmirde brother hl 1111 , 1211 led hata ışığı sorunu çözümü

izmir'de brother hl 1111 , 1211 lazer yazıcı hata ışığı yanıp sönüyor , ne yaparsam yapayım sorun çözülmüyor ; yazıcı yazdırmıyor ?
Önemli hatırlatma :Eğer izmir'deyseniz , brother hl 1111 , 1211 yazıcınız varsa ve ne yaparsanız yapın brother lazer yazıcı led arıza ışığı lambası sönmüyor ve çıktı alamıyorsanız bizi arayınız.


Şehir dışından kargo ile yollar ve kargo ile alırım , kargo ücreti de bana ait diyorsanız da arayın çünkü çözümü denemek için yazıcının bize gelmesi gerekiyor.


Denemek diyorum, çünkü sorun eğer bizim çözeceğimiz türden ise çözebiliriz elbette.. Kargo Masrafı , gel git masrafı ; bu nedenle çözüm olsa da olmasa da size ait baştan belirtmekte fayda var.

AÇIKLAMA : Değerli dostlar son dönemde çok sık bu arızayı duyuyor denk geliyoruz. Brother hl 1111 , 1211 yazıcılarda yeni toner ve drum da taksanız , reset de atsanız led uyarı arıza ışığı dört defa turuncu yanıp sönüyor 1 saniye kalıcı sönüp tekrar 4 defa turuncu yanıp sönüyor ..

ama arıza ortadan kalkmıyor..brother hl 1111 , hl 1211 yazıcılarda led uyarı ışıkları hata mesajı olarak neyi işaret ediyor diye brother sitesine baktığınızda üç ihtimal veriyorlar :
brother led arıza ışığı çözümü1. ihtimal , hl 1111 , hl 1211 yazıcıda kapak açık uyarısı ; bu bizce değil ;


2. ihtimal toner veya drum yok ; olabilir..


3.ihtimal hl 1111 veya hl 1211 yazıcıda "yazıcı memory" dolu ; bu da olabilir.

Diyeceksiniz ki "olabilir" ne demek ? , net bilmiyor musunuz ? evet net bilmiyoruz ; daha doğrusu sorunun ne olduğu önemli değil ; biz işi çözmeye odaklandık ve elimizdeki yöntem de bu sorunu 6 farklı cihazda çözdü..

kafayı "neden bu sıkıntı oluyor" sorusuna takıp onca işin gücün arasında dağılmadık , nasıl çözülür? diye baktık ve yüce Allah ın izni ile çözdük.

Sizlere de ücreti karşılığı çözüm sunmaya çalışıyoruz.
Ücretli çözümü için bizi arayınız.etiket : brother hl 1111 veya hl 1211 yazıcım var , yeni toner ve yeni drum takmama rağmen turuncu led hata ışığı yanıp sönüyor ve ne yaparsam yapayım yazıcım çıktı vermiyor. Brother led hata lambası yanıp sönüyor ve hata led ışığı kaybolmuyor , çözümü nedir ?tonerizmir.com
18/08/2022 izmir


Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi