• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

izmir ikinci el lazer yazıcı alışı satışı

izmir'de sahibinden ikinci el lazer yazıcı alım satışı , monolaser ve çok fonksiyonlu laser yazıcı satışı.Mürekkepli (inkjet) yazıcı almıyor ve satmıyoruz.

Değerli arkadaşlar , elimizde olan , temiz , kullanıma uygun lazer yazıcıların duyurusunu buradan paylaşacağız. İzmir içi kurulum ücretsizdir. Kredi kartı ve vade olmayıp , sadece nakit peşin satış yapılmaktadır.


Sayfayı güncel tutmaya gayret edeceğim, son güncelleme ne zaman yapılmış sayfanın altından takip edebilirsiniz.Elimizdeki modeller :

1: Brother hl 1111 monolazer yazıcı :

Kozmetik : 10/9
Durum     : 10/9

Fiyat : 1.800 TL (Güncel fiyatı mutlaka arayıp öğreniniz)

satılık hl 1111 yazıcı izmir


2:) Samsung ML 1675Kozmetik  : 10/9

Durum      : 10/9

Fiyatı : 1.800 TL (Güncel fiyatı mutlaka arayıp öğreniniz)


ml 1675 satılık yazıcı izmir3:) Xerox Phaser 3140Kozmetik : 10/9
Durum    : 10/9

Fiyat : 1.800 TL (Güncel fiyatı mutlaka arayıp öğreniniz)

ÖNEMLİ , OKUYUNUZ : 
Değerli arkadaşlar,kullanamayacağım yazıcıyı almam , temizliğine emin olmadığım cihaza para vermem. Değişmesi gereken parça varsa değiştirir , emin olur öyle satarım.


Alış verişi çocuk oyununa dönüştürmem , ciddi alıcı varsa oturur konuşur , yolda giderken oluşacak bir sıkıntıda elimden gelen desteği veririm . Ama alıp üç gün sonra "ben bunu beğenmedim" cümlesini duymak istemem .

Bu nedenle izmir içi satışa daha sıcak bakıyorum. Kendim kurar , çalışır ve temiz teslim edebilirim. Mutlaka bir protokol imzalıyorum , kullanıcı hatası dışında bizden kaynaklanan bir kusur olursa arkasında durmak için. Ve kendimi korumak için de.On yıldır bu işi yapıyorum , yılların öğrettiği şeyler var ; söz uçar yazı kalır.


En güzeli arayıp konuşmaktır , ulaşabilirsiniz.


İLETİŞİM İÇİN TIKLAnot: görseller temsilidir ; tek tek foto çekip yüklemedim. Yazıcılar gayet temiz ve çalışır durumdadır. Tam dolu tonerle verilecektir.

Güncelleme : 19/09/2022
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi