• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

izmir'de hp 178 nw ve 179 fnw renkli yazıcı reseti

izmir'de hp 178 nw ve 179 fnw renkli yazıcı reseti ; renkli yazıcı toner drum çipi kırma .Son dönem hp , samsung , xerox yazıcılarda toner çipleri nedeni ile muadil toner bulmak zor ve pahalı.

Bu nedenle yazıcı reset işlemi ile bu soruna çözüm bulmaya gayret ediliyor.

Eskiden uzaktan bağlantı ile 10 dk da reset atılabilirken , yeni modellerde anakart koruması olduğu için bu da mümkün değil.

Yazıcının reset atılan yere , atölyeye götürülmesi ve bir zaman bırakılması gerekiyor.

Reset yazılım nedir , neye yarar hakkında aklınızdaki soruları ortadan kaldıracak özet video aşağıda lütfen vakit ayırıp izleyin ve fikir sahibi olun.
hp colour laserjet 178 nw ve 179 fnw modellerinde 48 bacaklı tsop48 nand flash kullanıldığı için , anakart işlemi çok hassas ve sıkıntılıdır.


Ciddi bir ekipman (sıcak hava istasyonu + pro lehim , flux , ve nand ayakları çok fazla ve yakın olduğu için büyüteç ve ustalık gerektirir.


Elektronik işi zaten başlı başına titizlik ve tecrübe gerektirdiğinden , profesyonel ellerde yapılması önemlidir.
Hp laserjet 120a muadil drum ünitesi w1120a , ve 117a çipsiz muadil toner kullanımı için yazıcı reset yazılım.Yazıcı atölyemize gelir , en az bir gün bizde kalır. Anakarta işlem yapılacağı için olası riskler konusunda bilgi telefon görüşmesinde verilmiştir zaten.


Evet riskli bir işlemdir , çok nadir de olsa ankart zarar görür ve kullanılmaz hale gelir.


Bu riski almanız halinde irtibat kurunuz. Risk nedir ? Çok düşüktür ama vardır , kimseye yanlış bilgi ya da yönlendirme yapacak değiliz.

Amaç bağcıyı dövmek değil , üzüm yemek olmalı , üzüm yerken de riski bileceğiz.
Etiketler : hp 178 nw ve 179 fnw yazıcı reseti , hp 120a muadil drum ünitesi , hp 178 nw ve 179 fnw renkli yazıcı çipsiz toner çalıştırma , çipsiz 117a muadil toner çalıştırmak için yazıcı reset yazılım izmir.
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi