• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Hp yazıcı driver sürücü yüklenmiyor , kurulmuyor

Hp yazıcı sürücüsü yüklenemiyor , hp yazıcı kurulumu başarız sorunu çözümü .

Hp 1212nf ve hp cp1025 başta olmak üzere , windows 10 ve windows 11 yazıcı kurulumu hatası çözümü .Hp marka bir lazer yazıcınız var ve windows 10 ya da windows 11 kulllanan bilgisayarınıza kurmaya çalışıyorsunuz.

Yazıcı sürücüsünü , yazıcı driver dosyasını resmi siteden indirdiniz , yazıcıyı usb ile bağladınız ve yazıcı kurulum setup dosyasını çalıştırdınız.

Yazıcı kurulumu bir yere kadar geldi ve birden yazıcı kurulumu başarısız sonuçlandı ya da yazıcı kurulumu tamamlanamadı hata mesajı aldınız ve kurulumdan çıktı. Sinir bozucu evet.


Hp lazer yazıcılarda yazıcı kurulumu hatasını ortadan kaldırmak üzere uzaktan bağlantı yapıyor ve ücreti karşılığı yazıcı kurulumu için gerekenleri yapıyoruz. Yazıcı kurulumu hatasını sonlandırmak için teknik destek ve çözüm sağlıyoruz.


yazıcı kurulumu hatası düzeltmewindows 10 ve windows 11 yazıcı ekleme , yazıcıyı bilgisayara tanıtma sorunu çözümü ; hp yazıcı usb kurulum hatası giderme ve çözümü .Windows 7 yüklü bilgisayarlarda yazıcı kurulumu biraz daha kolaydı , usb kablosunu takardık , bilgisayarda yazıcı bulundu uyarısı çıkar ve bizden sürücüyü kurmamızı isterdi.

Biz de yazıcı ile gelen cd aracılığı ile ya da resmi siteden indirdiğimiz full yazıcı driverı ile yazıcıyı , tarayıcıyı kurar ve işimize bakardık.

Fakat windows 10 ile birlikte , bazı yazıcı modelleri eski kaldı ve ne yazık ki her güncelleme sonrası yazıcı driverını kurmak bilgi beceri ve bir takım yama programlarla sağlanabilir oldu.

Özellikle hp 1212 nf , hp cp 1025 ve m125 , m127 gibi yazıcı modellerini bilgisayara tanıtıp kurmak için , uzaktan bağlanıp cüzi bir ücret karşılığında kurulumu gerçekleştirmenizde yardımcı olabiliriz.


hp 1212nf yazıcı kurulumu smart kapama

Uzaktan bağlantı ile yazıcı kurulumu yapmak oldukça basittir . Ben yazıcımı kuramadım teknik destek alıp uzaktan bağlantı ile yazıcı kurulumu mümkün müdür ? diyorsanız ; ücreti karşılığı evet.Anydesk programı ile uzaktan bağlanarak , yazıcınızın marka ve modeline uygun resmi tam sürücüsünü driver sitesinden indiriyor , kuruluma başlıyor ve hp modellerde gereken program ile yazıcı kurulum hatası veren süreci kapatarak yazıcınızın usb üzerinden tam ve çalışır vaziyette kurulması için gerekenleri izmir toner dolumu olarak yapıyoruz.Windows 10 ve 11 yazıcı kurulum hatası çözümü

Posted Monday, December 12, 2022

Lazer yazıcınızı windows 10 ya da 11 yüklü bilgisayarınıza kuramıyorsanız , neden ücreti karşılığı uzaktan yardım hizmeti satın almıyorsunuz ?

Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi