• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

resetlenmiş çipi kırılmış yazılım yüklenmiş hazır lazer yazıcı satışı

Toner çipi derdi olmayan reset yazılım yüklenmiş , çipsiz toner kullanabilen sıfır lazer yazıcı satışı.Not : bu yazıyı sakin kafayla okuyun , okumanız 2 dakikanızı alıyor.. Gene de anlamadınız mı , wapptan yazın ; oradan da kısa bir açıklama geçelim..

Fakat yazının özeti şu :

aşağıdaki hp lazer yazıcıları dilediğin yerden al , bize kargolat ; biz reset yazılımı yükletip size gönderelim. Bizden toner alırsanız reset yazılım bedava ;) Ayrıntılar aşağıdaki yazıda.


LÜTFEN OKUYUNUZ : 


Eskiden uzaktan bağlantı ile reset yazılım yüklemek kolaydı.

Fakat 2020 den beri , yazıcı anakartları korumalı olduğu için , yazıcı anakartı üzerinden firmware versiyon düşürme işlemi yapılmalı , yani koruma kaldırılmalı ; ardından çipsiz reset yazılım yüklenmelidir.

Bu da yazıcının fiziken bizde olmasını hatta bir gün kalmasını gerektiren bir süreç.resetli yazıcı satışı
Size önerimiz var :  • Hp 107a , 107w , 135a , 137w veya 137fnw model yazıcıyı sıfır olarak istediğiniz yerden kendiniz alsanız,
  • teslimat adresi olarak bizi gösterseniz; yani aldığınız yerden doğrudan bize gönderilse ,
  • biz reset yazılım işini halledip ; kargo ücreti size ait olmak şartı ile yazıcıyı resetli halde size kargolasak ?


Yazıcıyı Satın alacağınız yer , belli bir rakam üzeri ücretsiz kargo yapıyor mu buna dikkat eder, ücretsiz kargo olmasına önem verirsiniz. Genelde çoğu sanalpazar ücretsiz kargo yapıyor .  • Yazıcı bize gelir , kutuyu açar size bilgi veririz (sağlam mı , çalışıyor mu vb)

  • Daha sonra reset yazılımı anakart üzerinde yükler ; eğer bizden üç adet çipsiz yenileme toner alırsanız reset yazılıma para da almayız (şu an üç adet yenileme toner sadece 700 TL + kdv)

  • İşlemler bittikten sonra , resetlenmiş yazıcınızı ve eğer bizden satın almışsanız yenileme tonerlerinizi sizin istediğiniz kargo ile , kargo ücreti size ait olmak kaydı ile gönderebiliriz. Eğer sizin ya da bir tanıdığınızın kargo anlaşması varsa buradan da tasarruf etmiş olursunuz.

Böylece on yıllık tonerizmir güvencesi ve tecrübesi ile yazıcı almış olur , üstelik  3 tane yenileme toner alıp sadece tonere para vererek , reset yazılım işini de bedavaya getirmiş olursunuz.

Nasıl fikir ?
Bu modeller hangileri diye merak ediyorsanız , aşağıdaki TIKLA kısımlarını tıklayarak ilgili modelin resmi sitesinden inceleyebilirsiniz. Siz farklı yerlerden çok daha ucuz fiyatlar bulabilirsiniz ; araştırın derim.


HP 107A BİLGİ İÇİN TIKLA 


HP 135A BİLGİ İÇİN TIKLA

HP 137FNW BİLGİ İÇİN TIKLADediğim gibi en güzeli , wapptan yazmak ya da arayıp bilgi almak. Yoğunluk sebebi ile wapptan yazarsanız çok daha sevinirim.


Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi