• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

lazer yazıcı fiyatları 2023

Sayfa baskı adeti yüksek , kartuş toner dolumu ucuz , muadil toneri bulunabilen , toner çipi ve drum derdi olmayan , ucuz ve kaliteli 2022 yazıcı tavsiyesi , önerisi nedir ? yazıcı tavsiye 2023

En iyi yazıcı önerisi nedir ? Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ? En uygun hangi yazıcıyı almalıyım ? Ev , okul ya da iş için hangi lazer yazıcı tavsiyesi ? yazıcı tavsiye 2023 .


Bu yazıyı sabırla okuyan , yazıcı seçme konusunda çok temel bilgilere sahip olur ve kazançlı çıkar. Yazının ilerleyen kısmında 3 adet süper yazıcı önerim mevcut,ama neden onları önderdiğimi anlamak için giriş kısmından itibaren sabırla okuyun lütfen.

NOT : Bu yazıyı okuduktan sonra , firma olarak size ekstra nasıl bir önerimiz var öğrenmek için dönüp BURAYI TIKLAYINIZ ve size özel teklifimizi okuyunuz lütfen.


GİRİŞ : 

Vaktinizi çok almadan ve konuyu uzatmadan belirtmeliyim ki , bu işi on senedir yapıyorum ve bir tane mürekkepli yani inkjet yazıcı önermedim , satmadım.


Çünkü , mesleğin ilk başlarında gözlemlerim neticesinde mürekkep yani inkjet teknolojiden uzak durmaya karar verdim.Yapana , önerene saygı duyarım , fakat en başta da belirttiğim gibi ben sıcak bakmıyor , önermiyorum. Mürekkepli yazıcılarla hiçbir alakam ve bilgim yoktur.

mürekkepli yazıcı tavsiye eder misiniz

Mürekkep sıvı bir teknolojidir , hava koşullarından , beklemeden , hatalı ürün kullanımından kolay etkilenir , çok sık arıza çıkarabilir ve kullananı canından bezdirecek ekstra yükler çıkarabilir

(baskı kafası arızası , kartuş tıkanma , dakikada 4 sayfa yazdırma , açılmama , açılıp kapanmama , donma vs vs...)Bu nedenle beni mürekkepli yazıcılarla ilgili bir soruya maruz bırakmayın

ve

mürekkep vb cihazlarla ilgili hiçbir bilgim ve ilgim olmadığını unutmayın lütfen.


izmir'de lazer yazıcı tavsiyesiEv , okul ya da iş yerinde kullanmaya uygun lazer yazıcı tavsiyesi nedir ? Toner dolumuna uygun , pahalı olmayan en iyi yazıcı önerisi nedir ?
Lazer yazıcı , halk arasında toz toner diye adlandırılan teknoloji ile ,  daha hızlı , daha yoğun çıktılar almanızı sağlayan bir teknolojidir.
Mürekkepli ürünler "kartuş" , lazer ürünler ise "toner" diye adlandırılır.
Toner tozu , içeriğinde bir çok mamul barındıran (reçine,balmumu,karbon,demir partikülü vb) ve yazıcının fırın ünitesindeki ısı ile kağıda yapışan bir süreç içerir. 

yazıcı tavsiyesi karar kullanıcıya aittir.En iyi yazıcılar lazer yazıcı modeller içinden çıkar fikri , benim şahsi görüşüm ; fakat yazıcı üreticilerine bakınca onlar da bunu destekler gibi lazer teknolojiler üretmeye devam ediyorlar.Piyasaya baktığınızda onlarca mürekkep teknolojili model görüyorsunuz , yandan tanklılar , bitmek tükenmek bilmediği iddia edilen yerlere göklere sığdırılamayan modeller..Fakat bir bakıyorsunuz , aynı üreticinin son model bir ya da birkaç lazer yazıcı ürünü daha aynı rafta..E madem mürekkepli model her türlü sorunu hallediyor , sizi bir sürü masraftan kurtarıyor ve çözümü kökten sunuyor idiyse , bu lazer model ne şimdi ?Çünkü kazın ayağı öyle değil , çünkü on senedir şunu gözlemledim :


önce ucuz ya da çok cazip diye bir mürekkepli yazıcı alınır , onun kahrı çilesi tecrübe edilir ,

ardından tövbe edilip ;  bu sefer kalıcı , uzun süre ve sorunsuz kullanacağım "bir lazer yazıcı bulayım da kurtulayım" ; düşüncesine geçiş yapılır...


Böylece (üreten) satan 2 defa kazanır , önce mürekkepli yazıcısını ; sonra da lazer modelini satmış olur.. Bu yıllardır böyle..

Çünkü ne yazık ki tecrübeye , ustaya , bilgiye çok değer vermiyoruz.

Varsa yoksa ucuz olsun , varsa yoksa "aman şimdilik idare etsin sonrasına bakarız anlayışı.."

Kalıcı , kaliteli , uzun süreli sağlam çözümler yerine , kaçtığımız bu yan yollar bütçemize daha çok zarar veriyor oysa...

Bir sürü yere para saçıp , iş kaliteli bir yazıcı almaya gelince dünyanın en tasarruf insanı moduna neden geçiyoruz ; onu anlamak mümkün değil..

Üstelik en akılcı çözüm lazer yazıcı olabilecekken...izmir'de yazıcı reset yazılım tavsiyesiYazıcı alırken nelere dikkat edilmeli ? Yazıcı alacaklara tavsiyeler , en iyi yazıcı seçimi nelere dikkat edilerek yapılır ? Lazer yazıcı toneri pahalı mı ?Evinize , iş yerinize bir yazıcı almaya karar verip , hangi yazıcıyı almalıyım diye araştırma yapmaya başladığınızda ilk şu soruyu kendinize sorun :


Ayda yaklaşık kaç sayfa çıktı alacağım ?
İşte bu soru , vereceğiniz kararda en önemli yazıcı seçme kriteri olarak karşınıza çıkacaktır.

yazıcı seçmenin en temel kriteri

Eğer ayda 10 sayfa , 20 sayfa çıktı alacaksanız , yazıcı almayın gidin semtinizdeki bir fotokopici , bir kırtasiyeden işinizi görün.Genelde renkli yazıcı alma konusundan tavsiye arayanalar böyle komik rakamlarla geliyorlar , lütfen binlerce lira verip yazıcı almayın , bir baskı merkezinden destek alın diyorum.
AMA EĞER AYDA BİNLERCE SAYFA ÇIKTI ALACAKSANIZ , GELELİM ÖNERECEĞİM yazıcı MODELLERine : 


tavsiye edilen yazıcı modelleri

01 : ] Canon LBP 6030


Düz monolazer bir yazıcı ; sadece siyah çıktı veren , usb bağlantısı ile kullanabileceğiniz , dakikada ortalama 18-22 sayfa civarı baskı veren , genelde ev ve ofis kullanıcılarının en sık tercih ettiği monolazer yazıcı.Sadece siyah çıktı verir , renkli çıktı vermez. Ve sadece çıktı verir , fotokopi ve tarama yapmaz. Fotoğrafını aşağıya koyuyorum.canon lbp 6030 tavsiyesi


Canon lbp 6030 modeli sadece usb yani kablolu , 6030W modeli ise usb + kablosuz wifi olabiliyor. Ben tek kişi kullanıcam usb bağlar geçerim diyorsanız , wifi olanı almanıza gerek yok diyebiliriz.


Ama yok ofiste ya da evde birkaç kişi kullanırız , ya da ne olur ne olmaz ilerde kablosuz özelliğini de kullanırım diyorsanız , internette ya da mağazada aratırken 6030w olarak aratın. Kablosuz özelliği olanın , sadece usb yani kablolu olana göre fiyat farkı olacaktır.Son karar sizin.Piyasadaki diğer modellere göre bir tık pahalı olabilir ama unutmayın evladiyelik bakmaya çalışıyoruz.


Toneri sık bulunuyor mu ve ucuz mu
dolumu oluyor mu
yedek parçası rahat bulunuyor mu?

sorularına en verimli yanıtı bence bu model veriyor. Bu nedenle üçe beşe bakmadan kaliteyi tercih edin derim.Bu modelin crg 725 tonerlerini , test edilmiş ve oldukça kaliteli baskı verir halde satıyoruz. Bu nedenle eğer bu modeli alırsanız , bizi mutlaka arayın ve fiyat alın.

Crg 725 tonerler klasik kullanımda yaklaşık 1500 sayfa çıktıyı görüyor ve baskı hızı oldukça tatmin edici.   

Kargo ücreti sabit 50 TL (zamlara göre değişebilir) olmak üzere şehir dışına da yollayabiliyoruz.

2 : ] Canon I-sensys mf237w


Fotokopisi , taraması olan yazıcı tavsiyeniz nedir diye sorarsanız ; canon mf237w bu konuda bizim favorimiz diyebilirim.Dakikada 18-22 sayfa ortalama baskı adeti ile işinizi görür , bir tonerle yaklaşık 1.500 sayfaya yakın çıktı verir (%5 doluluk oranı kriteri ile) , hızlıdır , tarama ve fotokopi konusunda işinizi görür , şık ve kompakt özelliklidir.Sondaki w harfi kablosuz bağlantı özelliğini belirtir. Tarama hızı tatmin edici olup , canon resmi siteden indireceğiniz tarama arayüz programı sizi rahat ettirir.

Crg 737 yenileme tonerleri çok uygun fiyata satıyoruz . Tonerler baskı kalitesi ve baskı adeti konusunda oldukça tatmin edici sonuçlar vermektedir.


canon mf237w tonerli yazıcı
Özellikle çoklu tarama yapma için adf ünitesi şart yani üstten 5,10 hatta 15 sayfa verip çoklu tarama ve fotokopi çekmek için sadece cam tarayıcısı olan yazıcı değil , bu adf üniteli modelleri tercih etmek gerekiyor.

Dediğim gibi , bir kere alayım uzun süre kullanayım rahat edeyim diyorsanız , fiyata çok takılmadan kaliteli , teknolojik açıdan sizi tatmin edecek modeli seçmek gerekebilir. 

3 : ] Brother MFC 1911WAynı anda çoklu tarama yapabileceğim veya fotokopi çekebileceğim yazıcı tavsiyesi nedir ? En iyi tarama hangi yazıcıda yapılır ?Bu sorunun bendeki ikinci karşılığı , çok beğendiğim brother mfc 1911w. TN1040 toner kullanıyor.brother mfc 1911 yazıcı tavsiyeYukarıda önerdiğim canon yazıcıya göre daha ucuz ; çünkü toneri daha az baıyor ve drum ünitesi denen ayrı bir ünite var.
Canonda drum denilen parça tonerin üzerindeyken , bu brotherde ayrı bir parça ve yaklaşık her 8 tonerde bir değişmesi gerekebiliyor.

Çok pahalı mı ? değil belki ama gene de bu konuda benim fikrim drum ünitesi ayrı yazıcılardansa , canon mf 237w gibi toner drum tümleşik cihazlar.


Tn 1040 tonerler 1.000 sayfayı desteklese de , genelde baskılarımızda fotoğraf, grafik gibi yoğun görseller olduğu için genelde 700 , 800 sayfa gibi anca veriyor.

Gene de küçük işletmeler , ofisler ve ev için ideal gibi.

Bu cihazın da çok uygun fiyatlı yenileme tonerlerini ve drum ünitelerini satıyoruz, ürün almak için bizi arayabilirsiniz.


ÖZETLE : Son karar daima sizin , bu yazı , yazı sahibi ya da firmanın vereceğiniz kararda hiçbir sorumluluğu olmadığını hatırlatırız.

Bir fikir olarak hazırlanmış bu yazı, nihai kararı sizin vereceğiniz bu yolculukta bir işe yarar umarım.10 yıllık tecrübemiz ve güvenilir duruşumuzla eğer ürün ve hizmet almak isterseniz , elimizden gelen desteği sunarız.
İzmir'den tüm Türkiye'ye hatta Moldova , Bosna Hersek , Makedonya gibi ülkelere de ürün gönderdiğimiz oldu. Ortak akıl , sinerji ve başarı.. >Bizi ileri götürecektir.


Saygılarımızla.
05-01-2023


ÖNEMLİ UYARI : Bu sitede adı geçen tüm markalar ait oldukları şirketlerin kendi tescilleri altındadır, sadece ürün uyumluluk listesi içeriğinde bilgi verme amacıyla kullanılmıştır. Tüm isimler ve markalar, karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır.
Yazıcı tavsiye 2023 , yazıcı tavsiyesi en iyi lazer yazıcı Yazıcı tavsiye , en iyi yazıcı tavsiyesi ; yazıcı önerisi 2023
96 out of 100 based on 44 user ratings
$40 to $50 from 8 sellers Sellers:
...
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi