• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

yazıcı toner hatası veriyor sorunu çözümü

Yazıcı toner hatası veriyor , nasıl çözülür ve nerede çözülür ?

Toner aldınız ya da doldurttunuz , toneri yazıcıya taktınız ya da dün yazıcınız çalışıyordu , kapattınız ve ertesi gün gelip açtınız ekranda böyle bir mesaj var. Çok can sıkıcı değil mi ?


Yazıcı üreticileri kendilerince haklı olarak orijinal toner satılsın ve kullanılsın istiyor fakat orijinal tonerler çok pahalı. Biz kullanıcılar da çok para vermek yerine makul bir çözümle ilerlemek istiyoruz. Sonuç : muadil toner ya da toner dolumu.

Yazıcı toner uyarısı veriyor hatasının çözümü nedir ?


Eğer reset yazılımı olan bir modelse , reset yazılımla toner çipi kırılır ve yazıcı toner uyarısı verme hatası reset yazılımla ortadan kalkar. Eğer toner fiziken zarar görmemişse..Bazı tonerlerde toner sensörünü uyaran parça da kırılmış olabiliyor bu nedenle öntespit şart.


Bizi arayarak , mutlaka marka model bilgisi vererek , reset yazılım mümkün mü ; yazıcı reset yazılım ücreti nedir bilgi alınız. Whatsapptan da yazabilirsiniz.


Eğer anakarta müdahale gerektirmeyen bir modelse samsung vb gibi , uzaktan da reset atarak Türkiye'nin her yerine yazıcı reset yazılım konusunda ücreti karşılığı destek verebiliriz. Sizi de bekleriz.
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi