• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Hp 107a , 107w , 135a , 135w ve 137fnw incelemesi

Hp 107a , 107w , 135a , 135w ve 137fnw incelemesi ; hp lazer yazıcı alınır mı ?01:] Hp Laserjet 107A ve 107W

Düz mono lazer tonerli yazıcı;
Yalnız siyah çıktı veren , usb veya kablosuz bağlantısı ile kullanabileceğiniz , dakikada ortalama 18 ila22 sayfa civarı çıktısı olan , çoğunlukla ev ya da ofis kullanıcılarının  tercih ettiği monolazer printer.Yalnız siyah çıktı basar , renkli çıktı basmaz. Fotokopi ve tarama yapmaz,yoktur.

Oto dubleks baskı özelliği yoktur.. Önlü arkalı basmak istiyorsanız , ilgili menüden seçip kağıt yönünü kendiniz çevirirsiniz. Manuel dubleks denebilir.

Yazıcının fotoğrafını aşağıya koyuyorum.hp 107w reset yazılımHp 107a modeli sadece usblidir ; yani kabloludur wifisi (kablosuzu) yoktur.

HP laserjet 107w modeli ise hem usb hem de kablosuz yani wifi özelliğe sahiptir..Ben yazıcıyı tekbaşıma kullanıyorum , usb bağlar geçerim diyorsanız , kablosuz özelliği olanı almanıza luzum yok diyebiliriz.
Hayır , ofiste ya da evde birkaç kişi kullabiliriz , ya da belki ilerde kablosuz wifi özelliğini de kullanırım diyorsanız , internette ya da mağazada sorgulatırken hp 107w olarak bakın. Wifi Kablosuz özelliği olanla , yani 107w ile sadece kablo ile bağlanan 107a arasında fiyat farkı olacaktır.
Karar daima sizin.. Bu yazı bilgi amaçlı , kararı size bırakıyoruz.Hp 107a olsun , 107w olsun ; 135a ve 137fnw olsun  anlattığımız yazıcıları reset yazılım yükleterek rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Yazıcı Resetleme yazılımı nedir diye sorarsanız , aşağıdaki görseli tıklayarak açılan sayfadaki youtube videoyu izleyiniz. Bu yazıda önerdiğimiz printerlar , reset yazılımla rahatça dolum / muadil kullanımına müsaittir.

Fakat reset yazılım yükletmeyi düşünmeden bu modelleri almak size külfet olabilir , reset yazılım yükletmeden kullanımlar , toner çipi nedeni ile maliyetli olabilir.

izmirde reset yazılım nedir
 

Yazıcının lazer toneri sık bulunuyor mu ve uygun fiyatlı mı ?
toner dolumu rahatça yapılabiliyor mu ? 
yazıcı ve toner yedek parçası kolayca bulunuyor mu?

gibi temel sorula en yakın yanıtı bence hp laserjet 107 , 135 ve 137 serisi yazıcılar veriyor.

Bu nedenle başlangıçtaki satın alma maliyetine  bakmadan kaliteli olanı tercih edin tavsiyesinde bulunmak isteriz.. (*yazıcılara reset yazılım yüklenmiş olması koşulu ile)
107a ve 107w yazıcıların 106a lazertonerlerini , test edilmiş ,  kaliteli çıktı verir halde satıyoruz. Bu sebeple , bu modeli alırsanız , mutlaka bizi arayın ve toner fiyatı alın.Hp 106a tonerler ortalama baskı kullanımında yaklaşık 1000 sayfa adet çıktıyı bulabiliyor ve çıktı baskı hızı oldukça iyi.***Toner alımlarınızda Kargo ücreti sabit 50 TL olmak üzere şehir dışına da yollayabiliyoruz. (olası zamlara göre değişiklik gösterebilir)

2:] Hp 135A ve 135w Lazer yazıcı


Çok fonksiyonlu dediğimiz türden bir yazıcı. Fotokopi , tarama olan yazıcı türünde basit düzeyde iş görecek tavsiyeniz nedir diye sorarsanız ; Hp 135a ve 135w bu konuda işinizi görebilir diyebiliriz.Baskı hızı dakikada yaklaşık 18-22 sayfa ve bir tonerle ortalama 1.000 adet baskı adeti ile işinizi görür , bir tonerle yaklaşık 1.000 sayfaya yakın çıktı verir demiştik ; güncel modeller arasında toner maliyeti en uygun seçeneklerden biri.. (%5 doluluk oranı kriteri ile) ,

hp 135a ve 135w hızlıdır , tarama ve fotokopi çekme konusunda işinizi görür , fiyat performans olarak işinize yarar.
Yazıcı modelindeki w harfi kablosuz bağlantı özelliğini belirtir. Scanner yani yarama hızı yeterli olup , yazıcının resmi sitesinden bulacağınız tarama arayüz programı işinize yarayacaktır.


laserjet 106A yenileme tonerleri oldukça uygun fiyata satıyoruz . Bu Tonerler baskı kalitesi ve sayfa baskı adeti tarafında gayet tatmin edici sonuçlar vermektedir.


hp 135w inceleme


135a ve 135w modellerinde tarama ve fotokopi yapmak isterseniz ,sayfaları tek tek cama koymanız gerekecek çünkü bu modelde adf denilen üstten kağıtları çoklu verme ünitesi yok..Hangisinde var peki ? Aşağıda bahsettiğimiz 137fnw modelinde var... 

135a sadece usb bağlantılı , 135w ise hem usb hem kablosuz bağlantılı modelidir.


  • Çoklu tarama yapma için adf ünitesi gerekli; yani üstten 3,10 hatta 20 sayfa verip çoklu tarama ve fotokopi çekmek için ;  sadece cam tarayıcısı olan printer değil , adf üniteli yazıcıları seçmek gerekiyor.

  • Ben çok fazla scanner ve copier ihtiyacı duymuyorum diyorsanız 135a ve 135w işinize yarar ama çok fazla tarama ve fotokopi işiniz varsa aşağıdaki hp 137fnw yi inceleyin.Dediğim gibi , bir kere satın alayım ve uzun süre kullanayım rahat olsun diyorsanız , başlangıç fiyatına çok takılmadan kaliteli , teknolojik açıdan sizi memnun edecek lazer modeli seçmek en doğru karar olabilir.

3:] Hp 137fnw çok fonksiyonlu lazer yazıcı 


Tek seferde çoklu tarama yapabileceğim veya tek seferde çoklu fotokopi çekebileceğim lazer çok fonksiyonlu yazıcı tavsiyesi nedir ? En iyi çoklu tarama hangi lazer yazıcıda yapılır ?Bu sorunun son dönemdeki karşılığı , çok beğendiğimiz Hp laserjet 137fnw laser printer. Hp laserjet 106A toner cartridge kullanıyor.hp 137 fnw yazılım yüklemeÜst taraflarda açıkladığım hp 135A ve 135W dan farkı nedir ?

Yazıcıların görsellerine dikkatle bakın. Bir 135 sersine bakın bir de 137 serisine.. 

Hp 135 serisinde ADF yani üst taraftan kağıt verme ünitesi yok , cam kısımdan tek tek tarama ve fotokopi var.. 

Hp laserjet 137 fnw modelinde ise çoklu fotokopi ve tarama ünitesi rahatça görülebiliyor.Hp 135 serisi ile 137 serisi arasındaki fark Çok pahalı mı ?

Arada belki 1.000 TL , 1.500 TL fark var ama bana kalsa  almışken hp 137 fnw alırım.
***reset yazılım yükletmek koşulu ile.


HP106A tonerler 1.000 sayfa baskıyı desteklese de , bazen çıktılarımızda foto, grafik gibi yoğun görseller olduğu için ortalama 700 , 800 sayfa gibi çıktı veriyor.

Fakat şu an piyasadaki modellere bakınca ,  küçük işletmeler , ofisler ve ev için ideal gibi.


Bu yazıcının da çok uygun fiyatlı muadil ya da yenileme tonerlerini ve çip reset yazılımlarını satıyoruz,satın almak için bizi arayabilirsiniz.


(Toner çip Reset yazılımı yazıcının anakartına işlem yaparak yükleyebildiğimiz için , yazıcıları almaya karar verdiğinizde akış nasıl ilerliyor mutlaka bizi arayınız.

Çünkü şayet izmir dışındaysanız , uzaktan bağlantı ile çip reset atmak mümkün olmadığı için önceden bizi arayarak mutlaka süreçle ilgili bilgi almanız şart. *****Reset yazılım ile ilgili ,yukarıdaki "reset yazılım nedir tıklayın" görselini tıklayıp kesinlikle videoyu izlemeniz tavsiye olunurUZUN LAFIN KISASI : Yazıcı alımına , model seçimine dair Son karar daima sizlerin.. , Bu yazının , yazı sahibi ya da firmanın ; vereceğiniz kararda hiçbir sorumluluğu olmadığını bir kere daha hatırlatırız.

Yardımcı olması adına bir fikir olarak hazırlanmış bu inceleme yazısı, nihai kararı sizin vereceğiniz bu süreçte  işinize yarar umarım.10 yıllık tecrübe ve güvenilir duruş kolay değil.. Allah nice on yıllar nasip eder inşAllah.

Eğer ürün ve hizmet almayı düşünürseniz , elimizden gelen desteği sunarız.

İzmir'den tüm Türkiye'ye ve hatta Moldova , Bosna Hersek , Makedonya gibi ülkelere de destek verdiğimiz oldu. Rasyonel düşüncede buluşmak dileği ile.. hayırlı işler.


Saygılarımızla.
21-03-2023


ÖNEMLİ UYARI : Bu sitede adı geçen tüm markalar ait oldukları şirketlerin kendi tescilleri altındadır, sadece ürün uyumluluk listesi içeriğinde bilgi verme amacıyla kullanılmıştır. Tüm isimler ve markalar, karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır.
Yazıcı tavsiye 2023 , yazıcı tavsiyesi en iyi lazer yazıcı Hp laserjet 107w , 135w ve 137fnw inceleme
91 out of 100 based on 85 user ratings
$40 to $50 from 8 sellers Sellers:
...
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi