• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Lazer tonerli yazıcı mı , mürekkepli kartuşlu tanklı yazıcı mı ?

2013 yılından beri toner dolumu ve muadil toner satışı yapıyorum ; bir tane bile mürekkepli yani tanklı yazıcı önermedim.Sanırım daha ilk cümleden bakış açımı anlatabilmişimdir. Ve 10 yıllık tecrübenin sizin nazarınızda bir kıymeti vardır.yazıcı tavsiyesi tıkla

En iyi yazıcı yorumları neler , öğretmenler , avukatlar , ofisler için hangi yazıcı alınmalı diye merak ediyorsanız ; yukarıdaki görseli tıklayarak ilgili yazıya ulaşabilirsiniz.Sıvı yani mürekkepli inkjet tanklı yazıcılar ile lazer yani tonerli yazıcılar arasındaki temel fark , bahsettiğim gibi birinin likit diğerinin de toz sarf malzeme kullanmasıdır.


Mürekkepli yazıcılar kartuş , baskı kafası , mürekkebi kartuşa taşıyan hortumlar gibi parçalardan oluşmakta iken , lazer yazıcılarda sadece toner bulunmakta ; bazı modellerde ayrıca drum ünitesi ve belt denen yazıcı parçası yer almaktadır.


Yazıcı satın alırken özellikle almak istediğiniz modelin kodunu googlea yazıp , o yazıcıya dair şikayet var mı yok mu forum sitelerinden ve ilgili sitelerden mutlaka araştırmasını yapın ve yorumları okuyun.yazıcı tavsiyesi tıkla


Ev kullanıcıları hangi yazıcı modellerini tercih Etmeli , Bitmeyen kartuşlu yazıcı tavsiyesi ; En iyi yazıcı ekşi ve En iyi Yazıcı yorumları gibi aramalar yaparka bu sayfaya geldiyseniz , yazıcı tavsiyesi görselini tıklayıp yazımı okuyun lütfen.Son zamanlarda beni sıkça insanlar aramakta ve aldıkları inkjet yani mürekkepli yazıcılara dair şikayetler ulaşmakta. Kartuş dondu , mürekkep akmıyor , yazıcı hortumları hava yapmış gibi şikayetleri çok fazla duymaya başladım üzülerek.
Ben müşterilerimi lazer yazıcı konusunda bilgilendirdirm ve çok da memnunlar. Bir kere satın alıp uzun yıllar boyunca kullanıyorlar.

Gerek siyah basan gerek de renkli basan yazıcıların lazer tercih edilmesi , uzun vadede oldukça işe yarayan bir öneri oluyor. En beğenilen , en olumlu yorum alan yazıcı modelleri genellikle lazer tonerli yazıcılar oluyor.

Eğer siz de bir yazıcı alma niyeti ile yazıcı yorumları okuma arayışı içindeyseniz , yazıcı tavsiyesi görsenini tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz.31-03-2023
Toner Dolumu İzmir


En iyi yazıcı yorumları , mürekkepli mi tonerli mi ?
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi