• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

İzmir'de HP 953 xl Siyah renkli muadil Mürekkep Kartuşu [popüler]

İzmir'de HP Office Jet Pro 8210 , Pro 8710 , Pro 8715 , Pro 8720 , Pro 8725 ve HP Office Jet Pro 8730 All-in-One Yazıcı incelemesi ve kartuş dolumu hakkında ;

Bu kartuşların dolumlarını yapamıyoruz. Muadilleri de bizde yok.
Varsa da , nerde satıldığını bilmiyoruz.TELEFONDA TEKNİK DESTEK VERMİYORUZ.

izmir hp 953 bk ve renkli muadil kartuş satışıMerak ettiğim bir soru var ; bir yazıcı almaya karar verdiğinizde , o yazıcının kartuş yada tonerinin orjinali kaç para araştırıyor musunuz ? Yada kaç paraya doluyor, Muadili var mı ve kaç paraya satılıyor ?Yoksa kafanıza göre bir tekno markete gidip , sadece kendi satış hedeflerini tutturmayı ve prim almayı düşünen bir satış temsilcisinin insiyatifine mi bırakıyorsunuz seçiminizi ? O ne derse onu mu alıyorsunuz ?

izmir'de hp 953 xl muadil kartuş siyah ve renkli fiyatı


Mürekkepli yazıcılar Teorik olarak mükemmel görünseler de , uygulamalarda büyük sıkıntılarla karşılaşılıyor. Biz Sekiz senedir bu işteyiz , yüz kişiden on kişi bile sayamayız "mürekkepli yazıcı satın almış ve mutlu olsun ! "
Bir de bu yazıcılara " yandan tank " vs sistemler takıp"mürekkebi koy ve bas gitsin" mantığı ile satıyorlar. Bizden söylemesi , öyle kulağa geldiği gibi hoş süreçler ve baraşılı sonuçlar değil. Amaaaaa , ne diyordu bir vatandaş : "Para benim dert benim ; sana ne !"

***(Nazikçe uyarmaya çalıştığımız bir kişi telefonda böyle demişti , iki hafta sonra elemanı geldi ve "sizi dinlemeyip o mürekkepli tanklı yazıcıyı aldı , üç defa servise gitti geldi ve yazıcı sürekli sorun çıkarıyor ; kendisi mahçup ve gelemiyor , tavsiye ettiğiniz lazer yazıcı ne diye sormaya beni gönderdi" dedi.Biz kimseye küsmeyiz. Sadece üzülürüz ; bizi dinlemeyip yanlış yazıcı modelleri de alsanız bizi aramaktan ve atölyemize gelmekten çekinmeyin.

hp 953 xl kartuş kullanan mürekkepli yazıcılar

Gelelim asıl konuya ,

Yukarıdaki yazıcıları müşterimiz sayesinde farkettik.
Hafta sonu bir teknomarkete gidip bunlardan birini almış , elinde bitmiş boş kartuşu ile gelip "bunu dolduralım kardeşim" dediğinde kan beynime sıçradı ,sanırım ya şekerim yükseldi yada tansiyonum; konuşamadım bir süre.........Sonra toparlandım ve önce biraz sitem edip , durumu tekrar anlattım. "Yıllardır senin lazer yazıcıların toner dolumlarını ve yenilemelerini yapıyoruz , nasıl olur bin küsür lira verip bu yazıcıyı bana sormadan alırsın ? dedim !!"

Benim ciddiyetimi farkedince durumu o da anladı ve belki geri alırlar yada başka bir yazıcı ile değiştirirler diye teknomarkete gitti. HP 953 XL siyah orjinal kartuşun fiyatı (adet) 1.186 TL + KDV gibi bir şeydi sanırım. Avuç kadar kartuşlar.. Yazık..Çünkü bu kartuşların dolumları çok sıkıntılıydı ve çalışan kartuş çiplerini bulmak çok uzun süre mümkün olmayacaktı. Mürekkep özel olduğu için , yanlış bir mürekkep konulması halinde baskı kafası tıkanacak ve çalışmaz hale gelecekti. Yeni baskı kafası ise neredeyse yazıcı fiyatı kadardı.
Beni gittiği tekno marketten aradı , "yazıcıyı geri de almıyorlarmış" dedi. "Sağlık olsun" dedim.
Aslında şöyle demeliydim : GEÇMİŞ OLSUN..!
yazıcı printer alırken nelere dikkat edilir ?

Kaliteli baskılar dileriz.


Serdar ÖZGÜL   | 19.09.2016  |  [532 666 78 87]


Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi