• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Google contributor nedir ve neye yarar ; nasıl kullanılır ?

Google contributor hakkında bilgi almak , özelliklerini keşfetmek ve ne zaman Türkiye'de uygulamaya geçeceğini öğrenmek için bir önyazı hazırladık .
Contributor kelimesinin sözlükteki anlamı : katkıda bulunan kimse , iştirakçi , makale gönderen kimse ve yazar gibi anlamlara denk geliyor. Katılımcılar aylık düzenli bir katkı payı öder ve sitenizi ziyaret ettiklerinde daha az reklam görür ama size katkıda bulunmuş olurlar. Reklam yerine bir teşekkür mesajı çıkar.

google contributor nedir ve nasıl kullanılır , neye yarar ?Google contributor 'dan bizim anladığımız , ziyaret ettiğiniz sitelere katkıda bulunmak için tasarlanmış bir alternatif reklam ve bağış programı konsepti .

Düzenli olarak belirli bir aylık bütçeyi , desteklemek istediğiniz site yada sitelere yönlendiren ,  alternatif olarak daha az reklam izlemenizi fakat o siteyi google contributor sayesinde gelir elde eden bir hale getirmenizi sağayan alternatif bir yöntem."Now there's a third way: with Contributor, you support the sites you visit on the web, and where you might normally expect to see an ad, you’ll see a thank you message as a reminder of your support."Reklam görmek yerine bir teşekkürler mesajı görecek ve ziyaret ettiğiniz (desteklediğiniz) siteye katkıda bulunmuş olacaksınız.
google contributor site sahipleri için türkiye
Henüz Türkiye için Google Contributor uygulaması aktif değil ; sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde mevcut ve orada kullanılabiliyor . [01.10.2016] .  Fakat ilerleyen tarihlerde ülkemizde de uygulamaya geçtiğinde kullanabilmek için önkayıt yaptırabiliyorsunuz.Google
AdSense ve DoubleClick for Publishers uygulamalarını kullanıyorsanız , Google contributor uygulamasını aktif hale getirip reklam yerine teşekkür mesajı gösterebilirsiniz. Dilediğiniz zaman contributor hesabını durdurmanız ve gene reklam göstermeniz mümkün.
Google contributor publisher

Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız.


tonerizmir.com | 20/02/2020 |
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi