• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

HP LaserJet Ultra MFP M134fn yazıcı incelemesi

HP LaserJet Ultra MFP M 134 fn yazıcı incelemesi , hangi toneri kullanır , tavsiye eder misiniz ?


TELEFONDA TEKNİK DESTEK VERMİYORUM.


Yeni nesil bir çok fonksiyonlu lazer yazıcı . Hepsi birarada konsepti ile tasarlanmış ve uygulama bulmuş. Faks , fotokopi , tarayıcı ve siyah beyaz baskı içeriyor (Modele göre opsiyonlar değişebilir)

HP 17A ve 33A Toner Dolumu 30 TL + KDV


hp m 134 fn çok fonksiyonlu yazıcı incelemesi
Yukarıdaki imaj ,HP resmi sitesinde yer alan görsel. 08.10.2016 tarihi itibari ile henüz bu yazıcıyı fiziken görmedik ve kullanan var mı bilmiyoruz.

[Güncel durum : satın almış üç kişi ile tanıştık , ikisi drum ünitesindeki ufak plastik parçayı kırmış , toner takıp çıkarırken kırılmış ve yeni drum satın almak zorunda kalmışlar ; biri ise çok memnun , ben zaten senede beş yüz sayfa anca alıyorum diyor . 13/03/2018]


Yazıcı ilk bakışta Samsung scx 3405 i andırıyor. Fakat toner ve drum ünitesinin ayrı oluşu , radikal bir değişim olmuş. Baskı hızında oldukça rekabetçi görünüyor.Ben mutlaka orjinal toner kullanırım ?? diyenler için tasarlanmış bir fiyat politikası var. Orjinal toneri 85 TL / 120 TL bandına oturtmaları muhtemel ; fakat burada şu soruyı soruyoruz :
hp laserjet ultra mfp m 134 fn toneri kaç liraya dolar ?

Yazıcı HP 33 A toner kullanıyor ; % 5 doluluk oranına göre 2.300 sayfa baskı öngörülmüş. Ayrıca tonerden bağımsız olarak HP 34 A drum ünitesi var ve yaklaşık 9.200 sayfa baskı öngörüsü ile tasarlanmış.Teknomarketlerde ne zaman satılmaya başlar bilmiyoruz ama , drum ünitesi tonerden ayrı olan yazıcılardan daima uzak durulması gerektiğini düşünüyoruz. Gerek kağıt sıkışma oranları , gerekse drum bir şekilde zarar gördüğünde (çizilme , nokta yada daha büyük alanlarda vuruk sebebi ile iz atma , incelme yada düşüp kırılma gibi) maliyeti hayli yüksek olmakta.


Hp laserjet ultra m106w yazıcı incelemesi ve toner dolumu

HP ultra laserjet serisinin sadece düz yazıcı olan modeli ise HP LaserJet Ultra M106w Yazıcı .M106w ile m 134 fn 'nin Toner ve drum kodları aynı , m106w model yazıcıda faks , fotokopi ve tarayıcı yok ; sadece düz siyah baskı yapıyor.

Yazıcı almadan önce araştırma yapınız. Cazip gelecek noktaları görmek iyidir evet ama daima handikapları da düşünmekte fayda var.
Kaliteli baskılar dileriz.

| 20/02/2020


Satılmakta olan ürünler Muadil olup, Sitemizde yer alan tüm markalar kendi tescilli isimleridir. Marka isimleri parça uyumluluklarının belirlenmesi için kullanılmıştır.
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi