• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

HP LaserJet Ultra M106w Yazıcı incelemesi ve toner dolumu

HP LaserJet Ultra M106w Yazıcı toner dolumu ve muadil toner satışı nerede yapılır ? Tavsiye eder misiniz ?


TELEFONDA TEKNİK DESTEK VERMİYORUM.

HP , ultra yazıcı serisi ile yeni bir şeyler deniyor. Toner ve drum ünitesinin ayrı ayrı oluşuna , oki , lexmark ve brother gibi markalardan alışmıştık. Fakat HP nin de son nesil yazıcılarında bu tip bir baskı yapılanmasını kullanması bizi şaşırttı.

HP pro ultra m 106 w yazıcı toner dolumu ve muadil toner
HP LaserJet Ultra M106w Yazıcı hangi toneri kullanıyor ve drum ünitesi hp 34 A nerede satılıyor ?Kullandığı sarf malzeme : HP 33A Siyah LaserJet Toner Kartuşu (CF233A) ; ve yaklaşık 2.300 sayfaya yakın basacağı öngörülmüş. Gözlemlediğimiz kadarı ile HP 33A tonerin çip derdi yok (Kesin bilgi henüz elimize ulaşmadı) ve dolum fiyatının da bu sebeple çok yüksek olmayacağını düşünüyoruz.


Peki ya drum ünitesinde drum nedir ?

HP 34A LaserJet Görüntüleme Drum Tamburu (CF234A) yaklaşık 9.200 sayfa baskı kapasitesi öngörülerek lanse edilmiş.
Bu demek oluyor ki her 9.200 sayfada bir , yani dört tonerde bir drum ünitesi almanız gerekecek ??


Sizce bu mantıklı mı ? Ekonomik mi ? Akılcı mı ?Bizce değil.
Toneri çok ucuza ve kolay dolan , çip derdi olmayan , uzun süre kullanılabilen , drum değişimi toner dolum ücreti kadar ucuz , muadil toneri çok kolay temin edilebilen ve muadil toneri ucuza satın alınabilen lazer yazıcılar varken , bu vb yazıcıları alıp sürekli sarf malzeme arayışı içinde olmak mantıklı mı ?Kesinlikle değil. Bu nedenle yazıcı alırken fiyatı ucuz yada bir küçük avantajı ver diye hemen almaya karar vermeyin. Derinlemesine araştırma yapın ve öyle karar verin.HP LaserJet Pro M402n (C5F93A) toner dolumuOfis Siyah ve Beyaz Lazer Yazıcılar kategorisi içindeki HP LaserJet Pro M402n (C5F93A)lazer yazıcı da gözümüze çarpan yeni modeller arasında .

HP 26X Yüksek Kapasiteli Siyah LaserJet Toner Kartuşu (CF226X) ve HP 26A Yüksek Kapasiteli Siyah LaserJet Toner Kartuşu (CF226A) laserjet toner kartuşu kullanıyor.
Bu yazıcıyı da ayrı bir yazımızda inceleyeceğiz.
Kaliteli baskılar dileriz.
tonerizmir.com | 20/02/2020 |
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi