• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Izmir-toner-dolum-merkezi-523326054412950/

Yazıcı tavsiyesi önerisi isteyenler | Popüler Lazer yazıcı

Sayfa baskı adeti yüksek , kartuş toner dolumu ucuz , muadil toneri bulunabilen , toner çipi ve drum derdi olmayan , ucuz ve kaliteli yazıcı modelleri nelerdir ?


TELEFONDA TEKNİK DESTEK VERMİYORUM. LÜTFEN ARAMAYINIZ , BU YAZI YETERLİDİR , OKUMANIZ DİLEĞİ İLE.

Firmamızda yazıcı SATILMAMAKTADIR. BİZ YAZICI SATMIYORUZ.

yazıcı tavsiyesi arayanlar için makale incelemeİş yoğunluğumuz nedeni ile telefonda fazla vakit ayıramıyoruz. Bu nedenle referans olabilecek bu yazıyı yazmaya karar verdim. Lütfen telefon açarak danışmak yerine bu yazıda yazanları dikkate alınız. Telefonda destek vermiyoruz !!

Sadece siyah beyaz baskı alabileceğiniz monolazer yazıcı önerim iki model : ilki canon lbp 6030 ; diğeri ise gene Canon i-Sensys Lbp 251 DW wifi kablosuz lazer yazıcı.
Canon LBP 6030 a kısaca göz atalım :Canon LBP 6030 yazıcı toner dolumu incelemesi
Canon LBP 6030 yazıcı , lbp 6020 ve lbp 6010 yazıcıların üst modeli. Wifi özelliği bir opsiyon. Sadece usb bağlantısı olan modeli de var. Dakikada 18 sayfa baskı adet ile oldukça kullanışlı. En iyi yanı da crg 725 toneri 25 TL ye doluyor , pırıl pırıl da baskılar alıyorsunuz. Ev ve küçük ofisler için başka model aramayın . Bir dolu toner ile yaklaşık 1.500 sayfa çıktı veriyor. [10.10.2016] Yazıcı Fiyatı yaklaşık 520 TL civarı (Biz yazıcı satmıyoruz ; tekno marketlerdeki yaklaşık fiyat bu civarda)Gelelim benim favorim olan yazıcıya ; elimde olsa tüm kamu kurumlarına ve mali müşavir + avukatlık bürolarına bu yazıcıdan aldırırdım. Tasarlanmış en işlevli ve kullanıcı dostu yazıcılardan biri :
Canon i-sensys LBP251dw : kablosuz ve dubleks basan monolazer yazıcı 
;
canon i-sensys lbp 251 dw yazıcı incelemesi ve toner dolumu
Bu yazıcıyı aldırdığım avukatlık ofisinde çalışan bayanın , çıktı almaya başladıktan sonraki sevinç çığlıklarını unutamıyorum.

Hem mükemmel baskı kalitesini , hem de dakikada 33 sayfa çıktıyı görünce , önceki yazıcısı ile yaşadıkları bir film şeridi gibi geçmiş olmalı gözünden. Üstelik kablo derdi vs olmadan ve dubleks baskı özelliği ile.. Ayrıca crg 719 H toner kullanan bu yazıcı tek tonerle yaklaşık 6.000 sayfa baskı veriyor. (Tek tonerle yanlış duymadınız 6.000 sayfa ve dolum ücreti sadece 60 TL !!)

***Yazıcı üzerinde gelen başlangıç toneri 2.100 lük ; crg 719H muadil toner satın alarak 6.400 lük tonere sahip olabilirsiniz.

Peki , çok fonksiyonlu lazer yazıcılarda öneriler neler olabilir ?Sanırım tüm alanlarda Canon'un ezici bir üstünlüğü var. Çok şükür ki biz yazıcı satmıyoruz ; aksi takdirde şunu duyabilirdik : "e tabi siz neyi satıyorsanız onu öveceksiniz !"


Canon i-sensys MF 237 w :Canon mf 216 n en ucuz toner fiyatı ve incelemesi
Değerli öğretmenler , Mali müşavirler , avukatlar , inşaat firması sahipleri , iş güvenliği uzmanı arkadaşlar " Lütfen toner dolumu pahalı , çipli ve sorunlu markalardan uzak durun artık !!

Üzeriniz başınız mürekkepten berbat oldu ve nerdeyse iki haftada bir mürekkepli yazıcı yüzünden servis yollarındasınız. Yorulmadınız mı ? "
Eğer aradığınız siyah beyaz baskı yapan çok fonksiyonlu bir lazer yazıcı ise , canon i-sensys mf237w yazıcı tam size göre.
Fotokopili , tarayıcılı , faksı olan ve kablosuz özelliği sayesinde wireless kullanabileceğiniz harikulade bir çok fonksiyonlu lazer yazıcı. Mf 237w yazıcı Crg 737 toner kullanıyor ve bir tonerle yaklaşık 2.000 sayfa çıktı alabiliyorsunuz. Toner dolumu ise sadece 25 TL !! [10.10.2016] [Toner çipi değişimi dahil]

Canon i-sensys MF416dw :

Canon mf 6140 dn yazıcı incelemesi ve toner dolumu


Yüksek kapasiteli , fotokopili , fakslı ve tarayıcılı çok fonksiyonlu lazer yazıcı arıyorum diyorsanız ; İşte yukarıda gördüğünüz CANON i-sensys mf416dw tam size göre. Üstelik wireless yani kablosuz özelliği ile.
Tıpkı yazıya başlarken anlattığım LBP 251dw gibi , bu çok fonksiyonlu lazer yazıcı da crg 719H toner kullanıyor ; yani dolum fiyatı ve baskı adetleri aynı ; (yazının başına dönüp tekrar üzerinden geçebilirsiniz)

Bu yazıcıyı aldırdığım bir mali müşavir ofisi , bir hafta sonra teşekkür maili atmış ve Mali müşavir arkadaş bir pasta ile ziyarete gelmişti. İnsanlar, yazıcı sorunları ile uğraşmaktan ve kartuş tonere servet harcamaktan öyle bıkmışlar ki , biraz olsun yardım ettiğinizde şükran duyuyorlar.


Peki RENKLİ LAZER YAZICILARDA DURUM NEDİR ?


Canon 629 cw renkli lazer yazıcı inceleme toner dolumu

Canon MF628CW renkli yazıcıyı inanılmaz beğeniyorum. Kablosuz özelliği , dakikadaki siyah ve renkli baskı hızı , fiyat performans başarısı , toner dolumunun çok uygun fiyata yapılıyor olması büyük etkenler. 


Her bir toneri 40 TL'ye dolduruyoruz ve baskı kalitesi orjinal baskı kalitesine çok yakın sonuçlar veriyor. Wireless yani kablosuz özelliği olan versiyonu da var ; alırken bu özelliğin olduğu versiyonu almanızı tavsiye ederiz.  [06.07.2017]


SONUÇ OLARAK ; 


Yukarıdaki bilgiler 10.10.2016 tarihi ile mırıldandığım şeyler. Tavsiye niteliği taşımaz ,fiyatlar her an değişebilir yada modeller üretimden kalkabilir. Güncellemeler için web sitemi takip edin ve mümkün olduğunca telefon açmak yerine atölyeye tanışmaya ve ziyarete gelin. Telefon ile konuşmaktan nefret eden bir adamım diyebilirim.
Bu bilgiler ışığında karar verin ve doğru tercih yapın. Cazip tek şeye aldanmayın , yazıcı fiyatı ucuz diye hemen almayın , 360 derece değerlendirme yapın ve toner dolumu ve drum maliyetleri neler araştırın. Toner ve drum üniteleri ayrı ayrı olan yazıcılardan uzak durun. Bu büyük bir kriter olsun sizin için.

Kaliteli baskılar.

Serdar Özgül | 01.05.2017 | [0532 666 78 87]


Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi
Muadil toner nedir ve nerede satılır ?
Linkler