• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.instagram.com/yenitoner
  • https://www.youtube.com/watch?v=sZhargsoB_c

Yazıcı tavsiyesi önerisi isteyenler | Popüler Uygun Lazer yazıcı

Sayfa baskı adeti yüksek , kartuş toner dolumu ucuz , muadil toneri bulunabilen , toner çipi ve drum derdi olmayan , ucuz ve kaliteli yazıcı tavsiyesi nelerdir ?


Telefonda kesinlikle destek vermiyoruz !!
Lütfen aramayınız..
Bu yazı dışında bilgimiz yoktur ; lütfen okuyunuz.

[Yazarın , web sayfasının ve firmanın , vereceğiniz herhangi bir kararda "hiçbir sorumluluğu olmadığını"  yasal olarak hatırlatırız.]
Ben bu yazıyı hazırladığımda usd 3,56 TL civarındaydı. Bugün 16,40 TL ile açılış yaptı.  En doğru fiyatı yazıcıyı alırken satış temsilcisine sorun.


Sadece siyah/beyaz baskı alabileceğiniz monolazer yazıcı önerilerimle başlayalım :siyah beyaz basan yazıcılarda :

İlki  XEROX PHASER 3020BI MONO LASER Wİ-Fİ YAZICI ; ikincisi ise Canon LBP 6030B MONO LASER YAZICI. *** Not: Renkli yazıcı önerilerim sayfanın en alt kısmında.1:] XEROX PHASER 3020BI MONO LASER Wİ-Fİ yazcıya göz atalım :


xerox 3020 toner dolumu izmir
 

Wifi özelliğini satıcı ile görüşüp teyit edin. Sadece usb bağlantısı olan modeli de var. Dakikada 20 sayfa baskı adet ile oldukça kullanışlı. En iyi yanı da Xerox 3020 çipli toneri bizde 125 TL'ye muadil alabiliyor , pırıl pırıl da baskılar alıyorsunuz.

Ev ve küçük ofisler için ideal sayılır . Bir dolu toner ile yaklaşık 1.000 sayfa çıktı veriyor. Kaliteli sıfır muadil toneri ise 125 TL [19/12/2021]


***
Nasıl araba alırken sadece fiyatına değil , kilometre başına kaç TL yakıt tükettiğine bakıyorsunuz ; yazıcı seçerken de benzer mantık ile düşünün. Bir araba daha ucuza satılıyor olabilir , ama yakıt tüketimi can yakıyorsa "sırf yazıcı fiyatı diğer markadan daha ucuz diye" almak mantıklı mıdır ?


Bir yazıcıyı beş/on sene kullandığınız varsayarsak (dikkat eder ve özen gösterirseniz) , uzun vadede ilk satın alma maliyeti değil , dolum ve muadil fiyatı önemlidir. Buna dikkat edin.

en çok tavsiye edilen lazer yazıcıGelelim benim favorim olan yazıcıya
; elimde olsa tüm kamu kurumlarına ve mali müşavir + avukatlık bürolarına bu monolaser yazıcıdan aldırırdım. Tasarlanmış en işlevli ve kullanıcı dostu yazıcılardan biri :

[telefonda destek vermiyorum , lütfen boşuna aramayınız]


2:] CANON LBP6030B MONO LASER YAZICI :

LBP6030B toner dolumu izmir
Bu yazıcıyı aldırdığım avukatlık ofisinde çalışan bayanın , çıktı almaya başladıktan sonraki sevinç çığlıklarını unutamıyorum.

[yazıcı alım kararını kendiniz veriniz , sorumluluk size aittir.]

Hem mükemmel baskı kalitesini , hem de dakikada 18 sayfa çıktıyı görünce , önceki yazıcısı ile yaşadıkları bir film şeridi gibi geçmiş olmalı gözünden. Üstelik yavaşlık derdi vs olmadan .. Ayrıca Crg725 kullanan bu yazıcı tek tonerle yaklaşık  1.500 sayfa baskı veriyor. (CRG725  tek tonerle , yanlış duymadınız 1.500 sayfa ve muadil ücreti sadece 100 TL !!)

***Yazıcı üzerinde gelen başlangıç toneri demo olabiliyor ; Yüksek kapasite çıktı almak isterseniz crg725H muadil toner satın alarak 2.000 lik tonere sahip olabilirsiniz. CRG725H muadil toner ise sadece 150 TL !! 19/12/2021

İnternette daha ucuza satılan muadil toner var, neden sizde 100 TL ? diye merak ediyorsanız , bir kere internetten alıp deneyin; bakalım neler olacak.

BİLGİ NOTU -----> Bu arada bu yazıcıyı ve bazı yazıcıları yanında iki adet orjinal toner hediyeli satan yerler var , hiç gerek yok o kadar yüksek rakam ödemeye ; siz sadece yazıcı kaç para diye sorun , ya da toner hediyeli değil sadece yazıcıyı satan yer arayın. Gereksiz bir şekilde orjinal toner fiyatını da yazıcı fiyatına gömebiliyorlar dikkat edin.

Peki , çok fonksiyonlu lazer yazıcılarda öneriler neler olabilir ? [Fotokopili+Tarayıcılı+Fakslı]
Sanırım tüm alanlarda Canon'un ezici bir üstünlüğü var. Çok şükür ki
biz yazıcı satmıyoruz ;
aksi takdirde şunu duyabilirdik : "e tabi siz neyi satıyorsanız onu öveceksiniz !" .Fakat araya bir adet Xerox çok fonksiyonlu lazer yazıcı da koyabiliriz ; satış ağı yaygınlığı ve kullanıcı dostu özellikleri ile önerilmeye değer bir yazıcı ; buyrun aşağıdaki 3. sıradaki incelemeyi okuyun : 


[yazarın ve internet sitesinin , vereceğiniz hiçbir kararda sorumluluğu yoktur.]


3:] Xerox Workcentre 3025 NI   Fotokopili , Tarayıcılı , Fakslı ve Kablosuz lazer yazıcı :xerox 3025 NI muadil toner


Fotokopisi olan , faksı olan , tarayıcısı olan , koblosuz özelliği de bulunabilen en temel ve uygun fiyatlı lazer yazıcılardan biri. Sanırım 2.500 ila 3.000 TL arasında bir fiyat aralığı var (19/12/2021). 

Kablosuz yazdırma özelliği bir opsiyon olabilir , satın alacağınız yere mutlaka bu özelliğin olup olmadığını sorun.


Sonunda W varsa , wireless özelliği var demektir. F harfi de faks özelliğini temsil eder ; ama en garantisi , satın almadan önce mutlaka teyit alın.Workcentre 3025 çok fonksiyonlu yazıcı ,  106R02773 toner kullanır ; Xerox workcentre 3025 NI modelde Drum üniteleri eğer fiziken zarar görmezler ve yanlış toz kullanma nedeni ile sıkıntı yaşamazlarsa , çok uzun dayanırlar. Genelde ucuza mal olsun diye yanlış yerlerde yaptırılan dolumlar nedeni ile çoğu drum tamburu ziyan olmuş ve yüksek bedeller ödenerek yeni toner alınmak zorunda kalınmıştır. Bu nedenle ucuza kaçmayın.
Xerox 3025 japon toner tozlu çipli muadil toner satışını 125 TL ye yapıyoruz ; sıfır muadil tonerini de 125 Liraya satıyoruz  . 


İnternet üzerinden satılan ucuz muadil kasa tonerler , bu yazıcıların drum ünitelerine girmiyor. Ucuz diye bilmediğiniz yerlerden alıp , sonra da çare bulmak için bizi aramayınız. Çözümü satın aldığınız yerde arayın , bizden ancak yeni ve çalışan ürün satın alabilirsiniz.


TEKRAR BELİRTEYİM ; TELEFONDA TEKNİK DESTEK KESİNLİKLE VERMİYORUZ ; LÜTFEN TAVSİYE ALMAK İÇİN ARAMAYINIZ. BU YAZI YETERLİDİR.


Ayda bir ; ya da üç beş ayda bir toner doldurturum , mis gibi baskılarımı alır ve tarayıcı faks ve fotokopi özelliğini de kullanırım diyorsanız , başlangıç maliyeti (satış fiyatı) açısından en makul yazıcılardan biri Samsung Xerox 3025 NI görünüyor.


Bu arada , yazıcıda adf ünitesi yani yukarıdan çoklu kağıt verme ünitesi mutlaka olsun , hayat kurtarır.
4:] Canon i-sensys MF 237 w :Canon mf 216 n en ucuz toner fiyatı ve incelemesi
Değerli öğretmenler , Mali müşavirler , avukatlar , inşaat firması sahipleri , iş güvenliği uzmanı arkadaşlar " Lütfen toner dolumu pahalı , çipli ve sorunlu markalardan uzak durun artık !!

Üzeriniz başınız mürekkepten berbat oldu ve nerdeyse iki haftada bir mürekkepli yazıcı yüzünden servis yollarındasınız. Yorulmadınız mı ? "
Eğer aradığınız siyah beyaz baskı yapan çok fonksiyonlu bir lazer yazıcı ise , canon i-sensys mf 237w yazıcı tam size göre değil mi ?
Fotokopili , tarayıcılı , fakslı ve kablosuz özelliği sayesinde wireless kullanabileceğiniz harikulade bir çok fonksiyonlu lazer yazıcı. 

Mf 237 w yazıcı Crg 737 toner kullanıyor ve bir tonerle yaklaşık 2.000 sayfa çıktı alabiliyorsunuz. Muadil toneri ise sadece 100 TL !!
[19/12/2021]

Sıfır muadil alayım derseniz , Standart kapasite 100 TL .. Yani şu an müthiş imkanlar sunan bir yazıcı.


Dakikada 22 sayfa baskı hızı olduğu belirtiliyor ; bu çok iyi bir rakam. Ayrıca oldukça kompakt bir yazıcı , ölçüleri diğer modellere göre daha minimal ve yer kaplamayan türden.

Ofisler için ideal bir yazıcı olabilir . Lütfen satıldığı bir mağazaya gidip inceleyin ve öyle karar verin. Unutmayın , biz yazıcı satmıyoruz ve tüm bu yazdıklarımız sadece fikir çalışması ; asla kati bir tavsiye değil. Not : her modelde opsiyonlar farklı olabilir. Bu nedenle yazıcı aldığınız yere "şu var mı , bu var mı" diye sorunuz. Örneğin bazı modellerde faks olmayabilir , yazıcıyı aldığınız yere , faks olan modelini sorabilirsiniz. 
Peki RENKLİ LAZER YAZICILARDA DURUM NEDİR ?Renkli lazer yazıcı tavsiyesi izmirSONUÇ OLARAK ; 


Yukarıdaki bilgiler 19/12/2021 tarihi ile mırıldandığım şeyler. Tavsiye niteliği taşımaz , fiyatlar her an değişebilir yada modeller üretimden kalkabilir.

Güncellemeler için web sitemi takip edin ve Lütfen telefon açarak soru sormayın..               
Kendiniz karar verin ve doğru tercih yapın.

Cazip tek şeye aldanmayın , yazıcı fiyatı ucuz diye hemen almayın ,


         
       
 Önemli uyarı : Bu yazı sadece bir incelemedir. Tüm karar ve sorumluluk size aittir. Yazarın , web sayfasının ve firmanın , vereceğiniz herhangi bir kararda "hiçbir sorumluluğu olmadığını" hatırlatırız.

Kaliteli baskılar.

S. Ö. | 19/12/2021 |
...
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi
Linkler
Muadil Toner iade koşulları