• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Izmir-toner-dolum-merkezi-523326054412950/

Yazıcı tavsiyesi önerisi isteyenler | Popüler Lazer yazıcı

Sayfa baskı adeti yüksek , kartuş toner dolumu ucuz , muadil toneri bulunabilen , toner çipi ve drum derdi olmayan , ucuz ve kaliteli yazıcı modelleri nelerdir ?


TELEFONDA TEKNİK DESTEK VERMİYORUM. LÜTFEN ARAMAYINIZ , aşağıdaki YAZI GÜNCELDİR , OKUMANIZ DİLEĞİ İLE.
Yazı iki bölümden oluşmaktadır ; üst kısım sadece siyah baskı veren yazıcıları , alt kısım renkli yazıcıları içermektedir.

Firmamızda yazıcı SATILMAMAKTADIR. BİZ YAZICI SATMIYORUZ.


tonerli lazer yazıcı tavsiye öneri


İş yoğunluğumuz nedeni ile telefonda vakit ayıramıyoruz. Referans olabilecek bu yazıyı yazmaya karar verdim. Lütfen telefon açarak danışmak yerine bu yazıda yazanları dikkate alınız. Telefonda destek vermiyoruz !!Lütfen aramayınız..

Sadece siyah beyaz baskı alabileceğiniz monolazer yazıcı önerim iki model : ilki brother HL 1211W ; diğeri ise  Canon i-Sensys Lbp 251 DW wifi kablosuz lazer yazıcı.
Brother HL 1211W lazer yazıcıya kısaca göz atalım : Wifi özelliğini satıcı ile görüşüp teyit edin. Sadece usb bağlantısı olan modeli de var. Dakikada 20 sayfa baskı adet ile oldukça kullanışlı. En iyi yanı da tn 1040 toneri 20 TL ye doluyor , pırıl pırıl da baskılar alıyorsunuz. Ev ve küçük ofisler için başka model aramayın . Bir dolu toner ile yaklaşık 800 sayfa çıktı veriyor. [31.01.2018] Yazıcı Fiyatı yaklaşık 430 TL civarı (Biz yazıcı satmıyoruz ; tekno marketlerdeki yaklaşık fiyat bu civarda)


brother yazıcı lazer toner tn 1040 tavsiyesi

Gelelim benim favorim olan yazıcıya ; elimde olsa tüm kamu kurumlarına ve mali müşavir + avukatlık bürolarına bu yazıcıdan aldırırdım. Tasarlanmış en işlevli ve kullanıcı dostu yazıcılardan biri :
Canon i-sensys LBP251dw : kablosuz ve dubleks basan monolazer yazıcı 
;
canon i-sensys lbp 251 dw yazıcı incelemesi ve toner dolumu
Bu yazıcıyı aldırdığım avukatlık ofisinde çalışan bayanın , çıktı almaya başladıktan sonraki sevinç çığlıklarını unutamıyorum.

Hem mükemmel baskı kalitesini , hem de dakikada 33 sayfa çıktıyı görünce , önceki yazıcısı ile yaşadıkları bir film şeridi gibi geçmiş olmalı gözünden. Üstelik kablo derdi vs olmadan ve dubleks baskı özelliği ile.. Ayrıca crg 719 H toner kullanan bu yazıcı tek tonerle yaklaşık 6.000 sayfa baskı veriyor. (Tek tonerle yanlış duymadınız 6.000 sayfa ve dolum ücreti sadece 50 TL !!)

***Yazıcı üzerinde gelen başlangıç toneri 2.100 lük ; crg 719H muadil toner satın alarak 6.400 lük tonere sahip olabilirsiniz. 719H toner ise sadece 80 TL !!

Peki , çok fonksiyonlu lazer yazıcılarda öneriler neler olabilir ?Sanırım tüm alanlarda Canon'un ezici bir üstünlüğü var. Çok şükür ki biz yazıcı satmıyoruz ; aksi takdirde şunu duyabilirdik : "e tabi siz neyi satıyorsanız onu öveceksiniz !" . Fakat araya bir adet Samsung lazer yazıcı da koyabiliriz ; satış ağı yaygınlığı ve kullanıcı dostu özellikleri ile önerilmeye değer bir yazıcı :


Samsung m2070fw lazer yazıcı toner dolumu
SAMSUNG XPRESS M2070FW FOTOKOPİ , TARAYICI , FAKS, Wi-Fi LASER YAZICI


Kablosuz yazdırma özelliği bir opsiyon , satın alacağınız yere mutlaka bu özelliğin olup olmadığını sorun. Sonunda W varsa , wireless özelliği var demektir. F harfi de faks özelliğini temsil eder ; ama en garantisi ,satın almadan önce mutlaka teyit alın.

Bu yazıcı MLT d111 çipli toner kullanır ; her ne kadar reset yazılım atılıyor vs dense de , bize sorarsanız yazıcının kendi yazılımı ile oynatmayın. Üreticinin ağ üzerinden bir yazılım güncellemesi nedeni ile yazıcınız açılmaz hale gelebilir ; reset yazılım tehlikeli ve size faydadan çok zarar verecek bir tercih olabilir.Çipli toner dolumlarını 38 TL ye yapıyoruz ; sıfır muadil tonerini de 68 Liraya satıyoruz; ki zaten reset yazılım yükletmenize hiç gerek duyurmayacak fiyatlar bunlar.


TEKRAR BELİRTEYİM ; TELEFONDA TEKNİK DESTEK KESİNLİKLE VERMİYORUZ ; LÜTFEN TAVSİYE ALMAK İÇİN ARAMAYINIZ. BU YAZI YETERLİDİR.

Ayda bir ; ya da üç beş ayda bir toner doldurturum , mis gibi baskılarımı alır ve tarayıcı faks ve fotokopi özelliğini de kullanırım diyorsanız , başlangıç maliyeti (satış fiyatı) açısından en makul yazıcılardan biri Samsung M2070FW görünüyor.


Bu arada , adf ünitesi yani yukarıdan çoklu kağıt verme ünitesi mutlaka olsun , hayat kurtarır.

Satın alırken bunu da mutlaka teyit ettirin.

Canon i-sensys MF 244 dw :Canon mf 216 n en ucuz toner fiyatı ve incelemesi
Değerli öğretmenler , Mali müşavirler , avukatlar , inşaat firması sahipleri , iş güvenliği uzmanı arkadaşlar " Lütfen toner dolumu pahalı , çipli ve sorunlu markalardan uzak durun artık !!

Üzeriniz başınız mürekkepten berbat oldu ve nerdeyse iki haftada bir mürekkepli yazıcı yüzünden servis yollarındasınız. Yorulmadınız mı ? "
Eğer aradığınız siyah beyaz baskı yapan çok fonksiyonlu bir lazer yazıcı ise , canon i-sensys mf 244 dw yazıcı tam size göre.
Fotokopili , tarayıcılı , faksı olan ve kablosuz özelliği sayesinde wireless kullanabileceğiniz harikulade bir çok fonksiyonlu lazer yazıcı. Mf 244 dw yazıcı Crg 737 toner kullanıyor ve bir tonerle yaklaşık 2.000 sayfa çıktı alabiliyorsunuz. Toner dolumu ise sadece 25 TL !! [31.01.2017] [Toner çipi değişimi dahil] Sıfır muadil alayım derseniz , 40 TL .. Yani şu an müthiş imkanlar sunan bir yazıcı.


Dakikada 27 sayfa baskı hızı olduğu belirtiliyor ; bu çok iyi bir rakam. Ayrıca d özelliği yani dubleks baskı olduğu da belirtmişler . D harfi dubleksi yani çiftaraflı baskıyı , w de wireless yani kablosuzu temsil eder genelde.


Canon i-sensys MF416dw :

Canon mf 6140 dn yazıcı incelemesi ve toner dolumu


Yüksek kapasiteli , fotokopili , fakslı ve tarayıcılı çok fonksiyonlu lazer yazıcı arıyorum diyorsanız ; İşte yukarıda gördüğünüz CANON i-sensys mf416dw tam size göre. Üstelik wireless yani kablosuz özelliği ile.
Tıpkı yazıya başlarken anlattığım LBP 251dw gibi , bu çok fonksiyonlu lazer yazıcı da crg 719H toner kullanıyor ; yani dolum fiyatı ve baskı adetleri aynı ; (yazının başına dönüp tekrar üzerinden geçebilirsiniz) (Toner dolumu 50 TL , sıfır muadil toneri 80 TL !!)

Bu yazıcıyı aldırdığım bir mali müşavir ofisi , bir hafta sonra teşekkür maili atmış ve Mali müşavir arkadaş bir pasta ile ziyarete gelmişti. İnsanlar, yazıcı sorunları ile uğraşmaktan ve kartuş tonere servet harcamaktan öyle bıkmışlar ki , biraz olsun yardım ettiğinizde şükran duyuyorlar.
renkli lazer yazıcı tavsiyesi fotokopili


Peki RENKLİ LAZER YAZICILARDA DURUM NEDİR ?

Telefonda hiçbir soruyu kesinlikle cevaplamıyorum ; bu yazı yeterlidir ; lütfen telefon açarak destek talep etmeyiniz. Kesin bir prensip olup , bu prensip dışına çıkmıyorum. Anlayışınız için çok teşekkürler.CANON MF635CX RENKLİ LAZER YAZICI 'YA ÖNBAKIŞ : 
Renkli lazer yazıcılarda ciddi sıkıntı var ;
toner dolumuna uygun canon mf 628 cw model ne yazık ki piyasada bulunmuyor.

Yerine üretilen mf 635 cx yazıcı ise, toner dolumuna uygun değil (toner akıtma ve toner çip sorunu var) ; fakat alınabilecek başka renkli lazer yazıcı da yok gibi.Bu nedenle , toner dolumu sağlıklı olmasa da, muadil toner ile çözüm bulunabilmesi açısından en makul seçenek Canon mf 635 cx gibi görünüyor ;
fakat tekrar ediyorum , toner dolumu verimli değil. Ancak muadil toner ile çözüm öngörüyoruz. Ve şu an için bir adet 045 lazer toner 120 TL + KDV , ve dört toner almanız gerekiyor. (Bu modelde dört adet toner var) ***Muadil toner satışımız başlamıştır.Canon MF635CX modelin fotoğrafı aşağıda ; oldukça şık bir yazıcı.


Ürünü tanıtırken resmi sayfada şöyle yazmışlar : 

"Gelişmiş çok işlevli renkli lazer yazıcı, küçük işletmelerde üretkenliği artırmak için tasarlanmıştır. Kullanışlı 12,7 cm dokunmatik ekran, hızlı çift taraflı tarama, çift taraflı baskı ve yenilikçi Uygulama Kitaplığı özelliklerine sahiptir."


Canon mf635 yazıcı incelemesi ve muadil toner
Lütfen telefon açarak teknik destek istemeyiniz. Bu yazı yeterlidir. Biz sadece toner dolumu yapıyor ve muadil toner satıyoruz.


SONUÇ OLARAK ; 


Yukarıdaki bilgiler 17.10.2017 tarihi ile mırıldandığım şeyler. Tavsiye niteliği taşımaz ,fiyatlar her an değişebilir yada modeller üretimden kalkabilir. Güncellemeler için web sitemi takip edin ve mümkün olduğunca telefon açmak yerine atölyeye tanışmaya ve ziyarete gelin. Telefon ile konuşmaktan nefret eden bir adamım diyebilirim.
Bu bilgiler ışığında karar verin ve doğru tercih yapın. Cazip tek şeye aldanmayın , yazıcı fiyatı ucuz diye hemen almayın , 360 derece değerlendirme yapın ve toner dolumu ve drum maliyetleri neler araştırın. Toner ve drum üniteleri ayrı ayrı olan yazıcılardan uzak durun. Bu büyük bir kriter olsun sizin için.Önemli uyarı : Bu yazı sadece bir incelemedir. Tüm karar ve sorumluluk size aittir. Yazarın , web sayfasının ve firmanın , vereceğiniz herhangi bir kararda "hiçbir sorumluluğu olmadığını" hatırlatırız.

Kaliteli baskılar.

S. Özgül | 10.01.2018 | [0232 343 46 37]


Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi
Muadil toner nedir ve nerede satılır ?
Linkler