• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Izmir-toner-dolum-merkezi-523326054412950/

Yazıcı tavsiyesi önerisi isteyenler | Popüler Uygun Lazer yazıcı

Sayfa baskı adeti yüksek , kartuş toner dolumu ucuz , muadil toneri bulunabilen , toner çipi ve drum derdi olmayan , ucuz ve kaliteli yazıcı modelleri nelerdir ?


Telefonda kesinlikle destek vermiyoruz !!
Lütfen aramayınız..
Bu yazı dışında bilgimiz yoktur ; lütfen okuyunuz.

[Yazarın , web sayfasının ve firmanın , vereceğiniz herhangi bir kararda "hiçbir sorumluluğu olmadığını"
yasal olarak hatırlatırız.]
tonerli lazer yazıcı tavsiye öneri

Sadece siyah beyaz baskı alabileceğiniz monolazer yazıcı önerim iki model :İlki  canon lbp 6030 w ; VE diğeri ise  Canon i-Sensys Lbp 252 DW wifi kablosuz lazer yazıcı.1:] Canon LBP 6030 w lazer yazıcıya kısaca göz atalım : Wifi özelliğini satıcı ile görüşüp teyit edin. Sadece usb bağlantısı olan modeli de var. Dakikada 18 sayfa baskı adet ile oldukça kullanışlı. En iyi yanı da canon lbp 6030 w crg 725 toneri bizde 20 TL ye doluyor , pırıl pırıl da baskılar alıyorsunuz.

Ev ve küçük ofisler için ideal sayılır . Bir dolu toner ile yaklaşık 1.000 sayfa çıktı veriyor. [30.04.2018]

Canon crg 725 muadil toner almak isterseniz 40 TL ye satıyoruz ; 3 'lü paket alırsanız 3 adet crg 725 muadil toner 120 TL değil 100 TL !

Yazıcı Fiyatı yaklaşık 630 TL civarı (Biz yazıcı satmıyoruz ; tekno marketlerdeki yaklaşık fiyat bu civarda) ; yazıcı görselini hemen altta görmektesiniz. Parasını hak ettiğini düşündüğümüz bir lazer printer.


canon lbp 6030 w toner dolumu


Gelelim benim favorim olan yazıcıya ; elimde olsa tüm kamu kurumlarına ve mali müşavir + avukatlık bürolarına bu yazıcıdan aldırırdım. Tasarlanmış en işlevli ve kullanıcı dostu yazıcılardan biri :
2:] Canon i-sensys LBP 252 dw : kablosuz ve dubleks basan monolazer yazıcı 
;
canon i-sensys lbp 251 dw yazıcı incelemesi ve toner dolumu
Bu yazıcıyı aldırdığım avukatlık ofisinde çalışan bayanın , çıktı almaya başladıktan sonraki sevinç çığlıklarını unutamıyorum.

Hem mükemmel baskı kalitesini , hem de dakikada 33 sayfa çıktıyı görünce , önceki yazıcısı ile yaşadıkları bir film şeridi gibi geçmiş olmalı gözünden. Üstelik kablo derdi vs olmadan ve dubleks baskı özelliği ile.. Ayrıca crg 719 H toner kullanan bu yazıcı tek tonerle yaklaşık  5.000 sayfa baskı veriyor. (719h tek tonerle , yanlış duymadınız 5.000 sayfa ve dolum ücreti sadece 40 TL !!)

***Yazıcı üzerinde gelen başlangıç toneri 2.100 lük ; Yüksekkapasite çıktı almakisterseniz crg 719H muadil toner satın alarak 5.000 lik tonere sahip olabilirsiniz. 719H toner ise sadece 70 TL !!

Peki , çok fonksiyonlu lazer yazıcılarda öneriler neler olabilir ?

Sanırım tüm alanlarda Canon'un ezici bir üstünlüğü var. Çok şükür ki biz yazıcı satmıyoruz ; aksi takdirde şunu duyabilirdik : "e tabi siz neyi satıyorsanız onu öveceksiniz !" .

Fakat araya bir adet Samsung lazer yazıcı da koyabiliriz ; satış ağı yaygınlığı ve kullanıcı dostu özellikleri ile önerilmeye değer bir yazıcı :Samsung m2070fw lazer yazıcı toner dolumu
3:] SAMSUNG XPRESS M2070FW FOTOKOPİ , TARAYICI , FAKS, Wi-Fi LASER YAZICI


Kablosuz yazdırma özelliği bir opsiyon , satın alacağınız yere mutlaka bu özelliğin olup olmadığını sorun.

Sonunda W varsa , wireless özelliği var demektir. F harfi de faks özelliğini temsil eder ; ama en garantisi , satın almadan önce mutlaka teyit alın.


Bu yazıcı MLT d111 çipli toner kullanır ; her ne kadar reset yazılım atılıyor vs dense de , bize sorarsanız yazıcının kendi yazılımı ile oynatmayın. Üreticinin ağ üzerinden bir yazılım güncellemesi nedeni ile yazıcınız açılmaz hale gelebilir ; reset yazılım tehlikeli ve size faydadan çok zarar verecek bir tercih olabilir.Çipli toner dolumlarını 40 TL ye yapıyoruz ; sıfır muadil tonerini de 80 Liraya satıyoruz; ki zaten reset yazılım yükletmenize hiç gerek duyurmayacak fiyatlar bunlar.TEKRAR BELİRTEYİM ; TELEFONDA TEKNİK DESTEK KESİNLİKLE VERMİYORUZ ; LÜTFEN TAVSİYE ALMAK İÇİN ARAMAYINIZ. BU YAZI YETERLİDİR.


Ayda bir ; ya da üç beş ayda bir toner doldurturum , mis gibi baskılarımı alır ve tarayıcı faks ve fotokopi özelliğini de kullanırım diyorsanız , başlangıç maliyeti (satış fiyatı) açısından en makul yazıcılardan biri Samsung M2070FW görünüyor.Bu arada , adf ünitesi yani yukarıdan çoklu kağıt verme ünitesi mutlaka olsun , hayat kurtarır.

Satın alırken bunu da mutlaka teyit ettirin.

4:] Canon i-sensys MF 244 dw :Canon mf 216 n en ucuz toner fiyatı ve incelemesi
Değerli öğretmenler , Mali müşavirler , avukatlar , inşaat firması sahipleri , iş güvenliği uzmanı arkadaşlar " Lütfen toner dolumu pahalı , çipli ve sorunlu markalardan uzak durun artık !!

Üzeriniz başınız mürekkepten berbat oldu ve nerdeyse iki haftada bir mürekkepli yazıcı yüzünden servis yollarındasınız. Yorulmadınız mı ? "
Eğer aradığınız siyah beyaz baskı yapan çok fonksiyonlu bir lazer yazıcı ise , canon i-sensys mf 244 dw yazıcı tam size göre değil mi ?
Fotokopili , tarayıcılı ve kablosuz özelliği sayesinde wireless kullanabileceğiniz harikulade bir çok fonksiyonlu lazer yazıcı. 

Mf 244 dw yazıcı Crg 737 toner kullanıyor ve bir tonerle yaklaşık 1.500 sayfa çıktı alabiliyorsunuz. Toner dolumu ise sadece 25 TL !!
[01.03.2018]

Sıfır muadil alayım derseniz , 40 TL .. Yani şu an müthiş imkanlar sunan bir yazıcı.


Dakikada 27 sayfa baskı hızı olduğu belirtiliyor ; bu çok iyi bir rakam. Ayrıca d özelliği yani dubleks baskı olduğu da belirtmişler .

D harfi dubleksi yani çiftaraflı baskıyı , w de wireless yani kablosuzu temsil eder genelde. [NOT : BU MODELDE YANİ MF244 DW MODELDE FAKS YOK ; FAKSLI MODEL ARIYORSANIZ MF 237W MODELİ İNCELEYİNİZ LÜTFEN]


5:] Canon i-sensys MF 416 dw :

Canon mf 6140 dn yazıcı incelemesi ve toner dolumu


Yüksek kapasiteli , fotokopili , fakslı ve tarayıcılı çok fonksiyonlu lazer yazıcı arıyorum diyorsanız ; İşte yukarıda gördüğünüz CANON i-sensys mf 416 dw ayrıntılı incelenmeli . Üstelik wireless yani kablosuz özelliği olan modeli de var.
Tıpkı yazıya başlarken anlattığım LBP 252 dw gibi , bu çok fonksiyonlu lazer yazıcı da crg 719 H toner kullanıyor ; yani dolum fiyatı ve baskı adetleri aynı ; (yazının başına dönüp tekrar üzerinden geçebilirsiniz) (Toner dolumu 40 TL , sıfır muadil toneri 70 TL !!)

Bu yazıcıyı aldırdığım bir mali müşavir ofisi , bir hafta sonra teşekkür maili atmış ve Mali müşavir arkadaş bir pasta ile ziyarete gelmişti.


Peki RENKLİ LAZER YAZICILARDA DURUM NEDİR ?Renkli lazer yazıcı tavsiyesi izmir
Lütfen telefon açarak teknik destek istemeyiniz. Bu yazı yeterlidir. Biz sadece toner dolumu yapıyor ve muadil toner satıyoruz.


SONUÇ OLARAK ; 


Yukarıdaki bilgiler 26.03.2018 tarihi ile mırıldandığım şeyler. Tavsiye niteliği taşımaz ,fiyatlar her an değişebilir yada modeller üretimden kalkabilir.

Güncellemeler için web sitemi takip edin ve Lütfen telefon açarak soru sormayın.. Telefon ile konuşmaktan nefret eden bir adamım diyebilirim. Boşu boşuna gerilmeyelim , kötü olmayalım lütfen.
Kendiniz karar verin ve doğru tercih yapın.

Cazip tek şeye aldanmayın , yazıcı fiyatı ucuz diye hemen almayın ,

360 derece değerlendirme yapın ve toner dolumu ve drum maliyetleri neler internetten araştırın.

Toner ve drum üniteleri ayrı ayrı olan yazıcılardan uzak durun.
Bu büyük bir kriter olsun sizin için.
Önemli uyarı : Bu yazı sadece bir incelemedir. Tüm karar ve sorumluluk size aittir. Yazarın , web sayfasının ve firmanın , vereceğiniz herhangi bir kararda "hiçbir sorumluluğu olmadığını" hatırlatırız.

Kaliteli baskılar.

S. Özgül | 30.04.2018 |


Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi
Muadil toner nedir ve nerede satılır ?
Linkler