• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/100088459201658
  • https://www.youtube.com/watch?v=Y3bfsN7lf98&ab_channel=MuadilTonerDolumuveReset

Yazıcı tavsiyesi isteyenler , En iyi 3 yazıcı tavsiye önerisi

Sayfa baskı adeti yüksek , kartuş toner dolumu ucuz , muadil toneri bulunabilen , toner çipi ve drum derdi olmayan , ucuz ve kaliteli 2022 yazıcı tavsiyesi , önerisi nedir ? yazıcı tavsiye 2023

En iyi yazıcı önerisi nedir ? Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ? En uygun hangi yazıcıyı almalıyım ? Ev , okul ya da iş için hangi lazer yazıcı tavsiyesi ? yazıcı tavsiye 2023 .


Bu yazıyı sabırla okuyan , yazıcı seçme konusunda çok temel bilgilere sahip olur ve kazançlı çıkar. Yazının ilerleyen kısmında 3 adet süper yazıcı önerim mevcut,ama neden onları önderdiğimi anlamak için giriş kısmından itibaren sabırla okuyun lütfen.


Not: Esnaf işi yenileme tonerlerimiz ile size süper fiyatlar sunuyoruz. Garantili , kaliteli test edilmiş ve muadil tonerlerden bile ucuz esnaf işi lazer tonerler için bizi mutlaka arayın. Fiyatlara inanamayacaksınız.GİRİŞ : 

Vaktinizi çok almadan ve konuyu uzatmadan belirtmeliyim ki , bu işi on senedir yapıyorum ve bir tane mürekkepli yani inkjet yazıcı önermedim , satmadım.


Çünkü , mesleğin ilk başlarında gözlemlerim neticesinde mürekkep yani inkjet teknolojiden uzak durmaya karar verdim.Yapana , önerene saygı duyarım , fakat en başta da belirttiğim gibi ben sıcak bakmıyor , önermiyorum. Mürekkepli yazıcılarla hiçbir alakam ve bilgim yoktur.

mürekkepli yazıcı tavsiye eder misiniz

Mürekkep sıvı bir teknolojidir , hava koşullarından , beklemeden , hatalı ürün kullanımından kolay etkilenir , çok sık arıza çıkarabilir ve kullananı canından bezdirecek ekstra yükler çıkarabilir

(baskı kafası arızası , kartuş tıkanma , dakikada 4 sayfa yazdırma , açılmama , açılıp kapanmama , donma vs vs...)Bu nedenle beni mürekkepli yazıcılarla ilgili bir soruya maruz bırakmayın

ve

mürekkep vb cihazlarla ilgili hiçbir bilgim ve ilgim olmadığını unutmayın lütfen.


izmir'de lazer yazıcı tavsiyesiEv , okul ya da iş yerinde kullanmaya uygun lazer yazıcı tavsiyesi nedir ? Toner dolumuna uygun , pahalı olmayan en iyi yazıcı önerisi nedir ?
Lazer yazıcı , halk arasında toz toner diye adlandırılan teknoloji ile ,  daha hızlı , daha yoğun çıktılar almanızı sağlayan bir teknolojidir.
Mürekkepli ürünler "kartuş" , lazer ürünler ise "toner" diye adlandırılır.
Toner tozu , içeriğinde bir çok mamul barındıran (reçine,balmumu,karbon,demir partikülü vb) ve yazıcının fırın ünitesindeki ısı ile kağıda yapışan bir süreç içerir. 

tonerli en iyi 4 yazıcıEn iyi yazıcılar lazer yazıcı modeller içinden çıkar fikri , benim şahsi görüşüm ; fakat yazıcı üreticilerine bakınca onlar da bunu destekler gibi lazer teknolojiler üretmeye devam ediyorlar.Piyasaya baktığınızda onlarca mürekkep teknolojili model görüyorsunuz , yandan tanklılar , bitmek tükenmek bilmediği iddia edilen yerlere göklere sığdırılamayan modeller..Fakat bir bakıyorsunuz , aynı üreticinin son model bir ya da birkaç lazer yazıcı ürünü daha aynı rafta..E madem mürekkepli model her türlü sorunu hallediyor , sizi bir sürü masraftan kurtarıyor ve çözümü kökten sunuyor idiyse , bu lazer model ne şimdi ?Çünkü kazın ayağı öyle değil , çünkü on senedir şunu gözlemledim :


önce ucuz ya da çok cazip diye bir mürekkepli yazıcı alınır , onun kahrı çilesi tecrübe edilir ,

ardından tövbe edilip ;  bu sefer kalıcı , uzun süre ve sorunsuz kullanacağım "bir lazer yazıcı bulayım da kurtulayım" ; düşüncesine geçiş yapılır...


Böylece (üreten) satan 2 defa kazanır , önce mürekkepli yazıcısını ; sonra da lazer modelini satmış olur.. Bu yıllardır böyle..

Çünkü ne yazık ki tecrübeye , ustaya , bilgiye çok değer vermiyoruz.

Varsa yoksa ucuz olsun , varsa yoksa "aman şimdilik idare etsin sonrasına bakarız anlayışı.."

Kalıcı , kaliteli , uzun süreli sağlam çözümler yerine , kaçtığımız bu yan yollar bütçemize daha çok zarar veriyor oysa...

Bir sürü yere para saçıp , iş kaliteli bir yazıcı almaya gelince dünyanın en tasarruf insanı moduna neden geçiyoruz ; onu anlamak mümkün değil..

Üstelik en akılcı çözüm lazer yazıcı olabilecekken...izmir'de yazıcı reset yazılım tavsiyesiYazıcı alırken nelere dikkat edilmeli ? Yazıcı alacaklara tavsiyeler , en iyi yazıcı seçimi nelere dikkat edilerek yapılır ? Lazer yazıcı toneri pahalı mı ?Evinize , iş yerinize bir yazıcı almaya karar verip , hangi yazıcıyı almalıyım diye araştırma yapmaya başladığınızda ilk şu soruyu kendinize sorun :


Ayda yaklaşık kaç sayfa çıktı alacağım ?
İşte bu soru , vereceğiniz kararda en önemli yazıcı seçme kriteri olarak karşınıza çıkacaktır.

yazıcı seçmenin en temel kriteri

Eğer ayda 10 sayfa , 20 sayfa çıktı alacaksanız , yazıcı almayın gidin semtinizdeki bir fotokopici , bir kırtasiyeden işinizi görün.Genelde renkli yazıcı alma konusundan tavsiye arayanalar böyle komik rakamlarla geliyorlar , lütfen binlerce lira verip yazıcı almayın , bir baskı merkezinden destek alın diyorum.
AMA EĞER AYDA BİNLERCE SAYFA ÇIKTI ALACAKSANIZ , GELELİM ÖNERECEĞİM yazıcı MODELLERine : 


tavsiye edilen yazıcı modelleri

01 : ] Hp 107A


Düz monolazer bir yazıcı ; sadece siyah çıktı veren , usb bağlantısı ile kullanabileceğiniz , dakikada ortalama 18-22 sayfa civarı baskı veren , genelde ev ve ofis kullanıcılarının en sık tercih ettiği monolazer yazıcı.Sadece siyah çıktı verir , renkli çıktı vermez. Ve sadece çıktı verir , fotokopi ve tarama yapmaz. Fotoğrafını aşağıya koyuyorum.hp 107a yazıcı inceleme tavsiye

UYARI :

RESET YAZILIM YÜKLETİLEREK KULLANILMASI ÖNERİLİR. AKSİ TAKDİRDE TONER ÇİP DERDİ YAŞAYABİLİRSİNİZ : 

Bu modeli ve aşağıda bahsedeceğim diğer 2 modeli , reset yazılım yükleterek kullanmanız , tam randıman almanıza ve rahat etmenize sebep olur ;reset yazılım , toner çip derdini ortadan kaldıran , toneri daima %100 dolu gösteren müthiş bir konfordur.


YAZICI RESET YAZILIMIN AVANTAJLARI : 


Tonerin içindeki tozu dibine kadar kullanmanızı sağlar , kartuş yok , toner uyumsuz gibi hata mesajlarını ortadan kaldırır ve siz ancak yazıcı silik bastığında veya kağıda leke attığında tonerin bittiğini anlar ve değiştirirsiniz.Ben bu işlerden anlamam , bana hazır halde yollayamaz mısınız ? diyorsanız ; doğru yerdesiniz.

RESETLENMİŞ SIFIR MODELLERİ SATIYOR , ADRESİNİZE GÖNDERİYORUZ. 


2 : ] Hp 135w


Fotokopisi , taraması olan yazıcı tavsiyeniz nedir diye sorarsanız ; üsteki 107A ile aynı toneri kullanan (106A toner) , ve gene lazer teknoloji harikası olan 135w işinizi görebilir. Dakikada 18-22 sayfa ortalama baskı adeti ile işinizi görür , bir tonerle yaklaşık 1.000 sayfaya yakın çıktı verir (%5 doluluk oranı kriteri ile) , hızlıdır , tarama ve fotokopi konusunda işinizi görür , şık ve kompakt özelliklidir.Reset yazılım yüklenerek kullanılması önemle tavsiye edilir ; yani toner çipi kırılmalıdır. Yukarıdaki 107A gibi bu modelin de reset yazılımlı sıfır modelini bizden temin edebilirsiniz.
hp 135w tavsiye
135A ve 135W larda fark nedir ? A yazan modellerde sadece usb bağlantı vardır yani kabloludur ; W olan ise wifi yani kablosuz destekler. 135 modelinde çoklu tarama ve fotokopi yapılamaz , yani şöyle yapılamaz , adf ünitesi yani çoklu kağıt verme yoktur , ancak cama tek tek kağıt koyarak yapabilirsiniz. Bu nedenle eğer tek seferde 10, 20 sayfa gibi tarama veya fotokopi istiyorsanız , aşağıdaki 137 fnw modeli incelemenizi öneririm.
3 : ] HP 137 fnw Aynı anda çoklu tarama yapabileceğim veya fotokopi çekebileceğim yazıcı tavsiyesi nedir ? En iyi tarama hangi yazıcıda yapılır ?Bu sorunun bendeki karşılığı , çok beğendiğim hp 137 fnw modeli. Yukardaki her iki modelle yani 107a ve 135w ile aynı toneri kullanıyor 106a toner.hp 137 fnw yazıcı önerisi

Görselde de göreceğiniz üzere , 135 modelinden farklı olarak üstte bir adf ünitesi var ve buradan çoklu fotokopi çekmenize ya da çoklu tarama yapmanıza olanak sağlayan bir lazer yazıcı ;


ayrıca f harfi faksa , ne harbi networke , w harfi da kablosuz ağa bağlanmaya işaret ediyor. Kısacası all in one yani hepsi bir arada bir yazıcı tavsiyesi.


Çok fonksiyonlu lazer yazıcı modelleri arasında fiyat performans açısından benim en beğendiğim lazer yazıcı sıralamasında ilk sırada.

Ve tabi ki aynı uyarıyı bunda da yapıyorum , bu modellere yazıcı reset yazılım yükletmeniz , toner çip sıkıntısı yaşamamanız adına önem arz etmektedir.Biz bunların resetlenmiş sıfır modellerini satıyor , adresinize hazır halde gönderiyoruz.ÖZETLE : Son karar daima sizin , bu yazı , yazı sahibi ya da firmanın vereceğiniz kararda hiçbir sorumluluğu olmadığını hatırlatırız.

Bir fikir olarak hazırlanmış bu yazı, nihai kararı sizin vereceğiniz bu yolculukta bir işe yarar umarım.10 yıllık tecrübemiz ve güvenilir duruşumuzla eğer ürün ve hizmet almak isterseniz , elimizden gelen desteği sunarız.
İzmir'den tüm Türkiye'ye hatta Moldova , Bosna Hersek , Makedonya gibi ülkelere de ürün gönderdiğimiz oldu. Ortak akıl , sinerji ve başarı.. >Bizi ileri götürecektir.


Saygılarımızla.
20-11-2022


ÖNEMLİ UYARI : Bu sitede adı geçen tüm markalar ait oldukları şirketlerin kendi tescilleri altındadır, sadece ürün uyumluluk listesi içeriğinde bilgi verme amacıyla kullanılmıştır. Tüm isimler ve markalar, karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır.
Yazıcı tavsiye 2023 , yazıcı tavsiyesi en iyi lazer yazıcı Yazıcı tavsiye , en iyi yazıcı tavsiyesi ; yazıcı önerisi 2023
96 out of 100 based on 44 user ratings
$40 to $50 from 8 sellers Sellers:
...
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi