• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

SAMSUNG XPRESS SL-C460FW ve SL-C410W drum reset

İzmir'de SAMSUNG XPRESS SL-C460FW ve SL-C410W drum reset işlemi nerede ve ne kadara yapılır ? Resetleme Kaç para ?

Sorusuna cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü orjinal drum ünitesi fiyatı neredeyse yazıcı fiyatı kadar. Hem işimizi görelim hem de tasarruf edelim diyorsanız , bu yazı tam size göre.
samsung xpress sl c460 ve c410 drum reset izmir

SAMSUNG CLT M406S (365) toner kullanan bu yazıcılar , kozmetik görünüm açısından çok cazipler ve fiyatları da uygun geliyor. Ama biz deriz ki , toner ve drum üniteleri ayrı yazıcılardan uzak durun.


Yeni nesil samsung yazıcıların neredeyse hepsi çipli toner kullanıyor ve firmware reset imkanı artık kalmadı. Yani toneri ya çipli doldurtuyor yada çipli muadil toner satın alıyorsunuz ki bu işlem de çok pahalı (Benzerlerine göre) .


samsung clp 365 scx 3305 ve c410 drum reset sigortası

Samsung renkli lazer yazıcıların drum resetleri için kullanılan özel direnç tipi sigorta ile drum reset işlemini yapıyoruz.
Bu işlemi ben de yaparım diyerek kafasına göre işlem yapan çok insan tanıyoruz ki ; yazıcı anakartının artık çalışmaz hale gelmesine sebep olmasın. Aman dikkat ; bırakın herkes uzman olduğu işi yapsın ; "Ne var kardeşim ben yaparım ben çözerim" cilerden olmayın.


izmir'de samsung renkli lazer yazıcı drum reset sigortası


İzmirdeyseniz , arabanızın arkasına yazıcıyı atın ve tonerlerle birlikte bize getirin. Biz işlem bitince sizi arar ve haber veririz. Gerekli kontrolleri yapıyor ve işlemin yüzde yüz olduğuna dair raporu da yazıcıyı teslim ederken size veriyoruz.

Profesyonel ve garantili bir kartuş toner dolumcu , işini daima titizlikle yapar. Samsung renkli yazıcıların drum resetleri , profesyonelce ve garantili yapılır.
Ucuza kaçmayın , kaliteyi seçin.samsung lazer yazıcı tavsiyesi isteyenler inceleme yazısı

| 20/02/2020 | [0532 666 78 87]
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi