• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

HP Pro 200 renkli MFP M276nw toner dolumu

İzmir'de HP LaserJet Pro 200 MFP M276nw renkli toner dolumu ve muadil toner kartuşu nerede satılır ; nasıl yapılır ?

Hp pro 200 serisi , renkli ve çok fonksiyonlu [ fakslı , fotokopili , tarayıcılı ve kablosuz ] yazıcılar içinde son dönemin en çok satılan ve tercih edilen renkli lazer yazıcı modellerinden biri. Toner dolumlarını 150 TL'ye yapıyoruz . [Adet Fiyatıdır] [22/06/2022]
hp pro 200 131A renkli toner kartuşu dolumu

Mürekkepli ve tanklı yazıcıların çilesinden bıkmış oldukça büyük bir kitle var. Baskı maliyetini ucuza getiririm , "bir şişe mürekkep alırım , tanka doldurur doldurur basarım" hayali ile satın alınan inkjet yazıcılar , kısa bir zaman içinde sizi "tamir ve servis yollarının vazgeçilmez yolcusu" yaptı değil mi ?
-Haluk Bey , bu yazıcı gene yazdırmıyor !!!??##
-Bu sefer noldu yaaa     !!!?

-Borular hava yapmış galiba  :)
Kartuş ve baskı kafaları tıkandı , borular hava yaptı , yazıcı beyni kitlendi , mürekkep her yere aktı , kartuş kurudu , yazıcı çip hatası verdi vs vs..

Telefon ve tabletten yazıcıya çıktı göndermekLazer yazıcının yerini tutacak başka bir teknoloji yok ve sanırım da uzun süre olmayacak.Teoride kulağa muhteşem gelen mürekkepli vb sistemler , pratikte büyük sıkıntılara gebe. Dakikada 4 (dört) sayfa çıktı veren bir yazıcı ile yüz sayfa çıktı almanın 25 dakika sürdüğünü biliyor musunuz ? Kulağınızda devamlı şu ses olacak "zıdıdıtttt zıdıdıttt zıdıtt zıııtt" ; ve tam 25 dakika. Ve ayrıca arada kağıt sıkıştırma yada kesik kesik ve silik basma sıkıntıları yaşamadığınızı varsayarsak !


hp 131A muadil toner seti satış firması ve fiyatı

HP LASERJET PRO200 M276N FOTOKOPİ, TARAYICI, FAKS, RENKLİ LASER YAZICI (CF144A) , en beğendiğimiz renkli lazer yazıcılar içinde ilk üçe girer.Siyah ve renkli baskı hızı muaazzam ; siyah baskı dakikada 21 adet ; renkli baskı hızı 16 . Baskı kalitesi kesinlikle tatmin edici düzeyde. En canlı renkleri , en kısa sürede alabileceğiniz bir lazer teknoloji barındırıyor. Mürekkebin ıslaklık ve akma riski bu yazıcıda yok.


Üstelik tercih edip satınalmanız halinde wireless özelliği de mevcut. Satın alırken bu özelliğin olup olmadığını mutlaka sorunuz. Network bağlantısı sayesinde modeme de kurup ağa tanımlayabilirsiniz.Hp pro 200 lazerjet m276nw yazıcı HP 131A Siyah , mavi , kırmızı ve sarı toner kartuşları kullanıyor. Biz bu toner kartuşların dolumlarını 150 TL ye(adet) yapıyoruz.

Bizi birçok firmadan farklı kılan özelliğimiz , bu yazıcının aynısından bizde de var ve her dolum sonrası , baskı kalitesini , çiplerin çalışıp çalışmadığını kontrol ediyor ve test çıktısı alıyoruz.Renkli toner dolumları uzmanlık ister. Sadece toner tozunu koyarak profesyonel olunmaz.Toner parçalara ayrılır , çöp atık haznesi temizlenir , silici ve drum özel solüsyonla silinir ve temizlenir ; parçaların sağlamlık kontrolleri yapılır , toner süngeri ve toner bıçağı kontrol edilir , olması gereken gramaj kadar uyumlu ve kaliteli toner tozu koyulur , çalışan toner çipi takılır , test edilir ve teslim edilir.


hp pro 200 muadil toner satışı izmir

Özellikle internette satılan ucuz muadil kartuş tonerden uzak durmanızı önemle rica ederiz.

Toner yazıcımın içine toz akıtıyor , internetten toner satın aldım fakat çalışmıyor , toner çipi arızalı , ürün kırık geldi gibi şikayetlerle muhatap bulamayacağınız işlere girişmeyin.

Mutlaka semtinizde yada şehrinizde bu işi yapan güvenilir ve referansları olan işletmeler vardır. Güvenilir yerlerden kartuş toner almanızı , sorun halinde bire bir ve hızlı değişim sağlama imkanını gözardı etmemenizi öneririz.
Kaliteli baskılar dileriz.

***Fiyatlar zaman içindedeğişmektedir. Güncel fiyatları mutlaka sorunuz.
***Satılmakta olan ürünler Muadil olup, Sitemizde yer alan tüm markalar kendi tescilli isimleridir. Marka isimleri parça uyumluluklarının belirlenmesi için kullanılmıştır.

tonerizmir.com | 20/02/2020 | [0532 666 78 87]

Bu sitede adı geçen tüm markalar ait oldukları şirketlerin kendi tescilleri altındadır, sadece ürün uyumluluk listesi içeriğinde bilgi verme amacıyla kullanılmıştır. Tüm isimler ve markalar, karşılık gelen hak sahiplerinindir ve sadece referans olması amacı ile anılmıştır.
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi