• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Oki MB 451 DN yazıcılarda drum atık çöp haznesi temizliği nasıl yapılır ?

İzmir'de Oki MB 451 DN yazıcılarda toner drum atık çöp haznesi temizliği nasıl ve nerede yapılır ?


Oki mb 451 yazıcınız silik basıyorsa , şehir dışındaysanız ,  drum ünitenizi bize kargo ile gönderebilirsiniz ; toner bıçağını ve içindeki hatalı tozu temizler , uygun toner tozu koyar , ve gene uygun kaliteli oki tozu ile toneri doldurup test eder size geri yollarız. Eğer izmirdeyseniz zaten kendiniz de getirebilirsiniz.

Konuyla ilgili bize arayın ya da wapptan yazın. Bilgi ve fiyat alın lütfen.Toner ve drum ünitesi ayrı yazıcılarda , genelde atık toz haznesi drum ünitesi içinde yada ayrı bir wastebox denen haznede birikir. oki mb 451 dn yazıcılardaki 547 hata kodunu giderme de atık haznesi ile ilgili bir durum olabilir.


oki mb 451 547 error hata kodu nedir ve çözümü
Oki mb 451 dn yazıcılardaki 547 hata kodunu giderme işlemi için , toner drum ünitesine kilitli iken , ve yazıcı fişten çekili yani kapalı iken drum ve toneri çıkarın.

Drum ünitesini çok hırpalamadan sağa sola birkaç kere sallayın ; böylece içerde biriken atık toz , ünitedeki boş yerlere yayılsın. Atık tozu içine çeken motorun olduğu yer tıkalı olduğu için bu hatayı veriyor olabilir. Bir kaç kere salladıktan sonra drum ünitesini üzerindeki tonerle birlikte yazıcıya takın ; kapağı kapatın ve makineyi çalıştırın. Geçici olarak sorunu çözmüş olabilirsiniz. Ama en yakın zamanda bulunduğunuz semtteki bir tonerciye gidip atık tozu boşalttırın. Siz sallama işlemini yaparken üstünüz başınız toz olmasın dikkat edin.

Bize sorarsanız hiç uğraşmadan bu hatayı görür görmez bir tonerciye telefon açıp randevu alın ve yazıcınızla birlikte gidip profesyonel destek alarak çözün.


Kaliteli baskılar dileriz.
***lütfen randevu alıp ücreti karşılığı hizmet talep ediniz. | 20/02/2022 | [0532 666 78 87]


Satılmakta olan ürünler Muadil olup, Sitemizde yer alan tüm markalar kendi tescilli isimleridir. Marka isimleri parça uyumluluklarının belirlenmesi için kullanılmıştır.
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi