• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Oki mb451 | Drum reset | Toner dolumu ve silik basma sorunu çözümü

İzmir'de Oki mb451 drum reset işlemi [sigortası] , toner dolumu ve silik basma sorunu çözümü nerede ve nasıl yapılır ?
Oki MB451 dn led yazıcılarda , toner ünitesi ile drum ünitesi birbirinden ayrıdır. Yazıcı üzerinde gelen demo drum ünitesi ömrü yaklaşık 15.000 sayfa ile 20.000 sayfa arasındadır.

Bu ömür bittiğinde yazıcı sizden yeni drum ünitesi satın alıp takmanızı ister. Bu ünite de nerdeyse yazıcı fiyatı kadar olduğundan çok pahalıdır ; biz de tam bu noktada çözüm üretiyoruz.Oki MB451 DN drum reset işlemi + Toner Dolumu (1K) 450 TL

[KDV dahil / 01/06/2022 Lütfen Güncel Fiyatı Sorunuz]

Oki mb451 dn yazıcılarda şöyle bir hata uyarı mesajı görürseniz Please install new Image Drum Unit , drum ünitesinin ömrü dolmuş uyarısı alıyorsunuz demektir.Gidip orjinal drum ünitesine 950 / 1.500 TL arası para vermek yerine , yazıcınızı randevu alarak bize getirin ve drum reset işlemi 20 dk içinde gerçekleşsin.
Sanki yeni drum satın almış gibi [Elektronik ömürden bahsediyorum] kullanın; hem de üçte biri fiyatına. .
Drum ünitesi fiziken iyi durumdaysa bunu yapın ; aksi takdirde biz elektronik olarak resetlesek de , drum çizilmiş yada incelmiş ise baskı kalitesi iyi olmayabilir. Buna şu şekilde karar verebilirsiniz : Bu yazıcının baskı kalitesi beni tatmin ediyor mu ? Cevap EVET ise , DRUM ÜNİTESİNİ atölyemize getirin . 

Oki MB451 dn yazıcılarda silik basma sorunu sık karşılaştığımız bir durum. 


Peki sebepleri neler ? Oki uyumlu toner tozu kullanılmaması , ucuz diye alınan kötü kalite muadil tonerler ve arka arkaya çok fazla baskı alınması nedeni ile drum bıçağının tortu yapması silik basma sebepleri olarak karşımıza çıkıyor. En az rastlanan ama karşılaşılan sorunlardan biri de , birkaç defa resetlenen drum ünitesinin artık ömrünü tamamlamış olması.Toner atık haznesinin temizlenmesi ve silik basma sorununun çözümü için hizmetimiz vardır. Yazıcıyı atölyemize getirmeniz gerekmektedir. Please install new Image Drum Unit. Error code: 347
Kaliteli baskılar dileriz.


20/02/2022


Satılmakta olan ürünler Muadil olup, Sitemizde yer alan tüm markalar kendi tescilli isimleridir. Marka isimleri parça uyumluluklarının belirlenmesi için kullanılmıştır.


<
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi