• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

HP Laserjet pro M130NW yazıcı toner dolumu ve muadil toner incelemesi

İzmir'de HP Laserjet pro M130NW lazer yazıcı toner dolumu ve muadil toner incelemesi üzerine bir yazı hazırlayalım istedik.


17A TONER DOLUMU (ÇİPSİZ) 20 TL + KDV
17A ÇİPSİZ MUADİL TONER     60 TL + KDV

Hp duyduğumuz kadarı ile samsung'un yazıcı departmanını satın aldı . [Bu sadece bir duyum , kesin bilgiyi bağlı oldukları borsalara verdikleri zaman teyit edebiliriz. Fakat HP nin yeni nesil yazıcılarına bakınca , samsung'un elinden çıkmış görüntüsü hakim.]


İzmir cf217a toner dolumu ve muadil toner

Hp M130 yazıcı , 17A Siyah [Black] Toner Kartuşu (CF217A) kullanıyor ve %5 doluluk oranı ile 1600 sayfayı destekliyor ; HP Laserjet Pro M130 MFP için drum ünitesi kodu HP 19A Black Imaging Drum Unit ; ve baskı ömrü yaklaşık 12.000 sayfa.


Toner ve drum üniteleri ayrı ayrı olan lazer yazıcılara hep mesafeli durmuşumdur. Çünkü drum üniteleri pahalıdır. Örneğin yazıcıda kağıt sıkıştı ve sert bir biçimde kağıdı çektiniz yada çalışanlarınız çekti ve drum ünitesi kırıldı , çizildi [kalıcı zarar gördü] . İşte bu noktada ciddi masraf doğuyor. Halbuki tonerle tümleşik yani tonerin üzerindeki drum üniteleri ucuz ve kolay değiştirilebilir özellikteler.YAZICI TAVSİYELERİME BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
Sitemize üye olarak gelişmeleri takip ediniz.

Hp 17a toner dolumu iletişim bilgileri muadil toner satışı


Kaliteli ve bol baskılar dileriz.
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi