• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Izmir-toner-dolum-merkezi-523326054412950/

HP Laserjet pro M130NW yazıcı toner dolumu ve muadil toner incelemesi

İzmir'de HP Laserjet pro M130NW lazer yazıcı toner dolumu ve muadil toner incelemesi üzerine bir yazı hazırlayalım istedik.
Hp duyduğumuz kadarı ile samsung'un yazıcı departmanını satın aldı . [Bu sadece bir duyum , kesin bilgiyi bağlı oldukları borsalara verdikleri zaman teyit edebiliriz. Fakat HP nin yeni nesil yazıcılarına bakınca , samsung'un elinden çıkmış görüntüsü hakim.]
En sonda söylemek istediğimi şimdi söyleyeyim ; bu yazıcıyı önerir misiniz : HAYIR !Türkiye pazarında bulmakta zorlandığım "toner ve drum bilgisini" , İngiltere merkezli sitelerde buldum . Toner ve drum üniteleri birbirinden ayrı ; SAMSUNG Xpress SL M2675 Fonksiyonel Yazıcı'nın adf yani üstten kağıt verme ünitesi olmayan hali ile ; gene samsung scx 3405fw yazıcının ön panelini gördüm desem yeridir.
Hp M130 yazıcı , 17A Siyah [Black] Toner Kartuşu (CF217A) kullanıyor ve %5 doluluk oranı ile 1600 sayfayı destekliyor ; HP Laserjet Pro M130 MFP için drum ünitesi kodu HP 19A Black Imaging Drum Unit ; ve baskı ömrü yaklaşık 12000 sayfa.


Toner ve drum üniteleri ayrı ayrı olan lazer yazıcılara hep mesafeli durmuşumdur. Çünkü drum üniteleri pahalıdır. Örneğin yazıcıda kağıt sıkıştı ve sert bir biçimde kağıdı çektiniz yada çalışanlarınız çekti ve drum ünitesi kırıldı , çizildi [kalıcı zarar gördü] . İşte bu noktada ciddi masraf doğuyor. Halbuki tonerle tümleşik yani tonerin üzerindeki drum üniteleri ucuz ve kolay değiştirilebilir özellikteler.YAZICI TAVSİYELERİME BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.


Hp 17A toner dolumu ve muadil toner , hp 19a drum reset


Henüz bu yazıcı ve toneri ile fiziken tanışmadık [11.10.2016] Fakat yavaş yavaş kullanıma düşmeye başlar ve orjinal toner fiyatlarını görüp "Vay arkadaş bu ne yav ? Dur bakalım bunu dolduran var mı" diyen müşterilerimiz de aramaya başlarlar. O zaman inceleme yazımıza daha somut katkılar yaparak güncelleriz.

Sitemize üye olarak gelişmeleri takip ediniz.

Hp 17a toner dolumu iletişim bilgileri muadil toner satışı


Kaliteli ve bol baskılar dileriz.


Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi
Muadil toner nedir ve nerede satılır ?
Linkler