• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

HP DeskJet GT 5810 AIO ve GT 5820 AIO Yazıcı incelemesi

İzmir'de HP DeskJet GT 5810 AIO ve GT 5820 AIO Yazıcı kartuş dolumu nerede yapılır ve bu yazıcıları tavsiye eder misiniz ?
Yazıyı hiç uzatmadan cevap verelim : HAYIR ! Mürekkepli yazıcının kahrı çekilmez. Ve öyle anlatıldığı gibi "al mürekkebi boşalt mürekkep tankına , yazdır gitsin yazdır gitsin..!!" gibi bir dünya yok.


hp orjinal yandan tanklı mürekkepli yazıcı satışı
Mürekkep baskı kafası donar , kartuş donar , kartuş ağzı tıkanır , soluk basar , aynı hizada basmaz , mürekkep taşıyan borular ısı farklarından çatlar ,baskı kafası hizalama yapmaz yazılar aşağı yukarı kayar , baskı hızı kaplumbağa hızındadır , mürekkep ıslak bir madde olduğu için kağıtlar hep nemli hissi verir , en ufak bir hatada yazıcı hata koduna düşer ve servis yolu görünür... İnternette sürekli "kartuş dondu nasıl açarım , hava yaptı havasını nasıl alırım" araştırmalarında bulursunuz kendinizi.Vs..Vs..


Milyarlarca dolar ar-ge yapılıyor lazer yazıcılara. Bu bitmeyen sistemler anlatıldığı kadar başarılı ve verimli olsalardı , bugün hala tekno marketlerde lazer yazıcılar olur muydu ?


Paranızı çöpe atmayın derim.


8 Yıldır mürekkepli yazıcılar yüzünden nerdeyse çıldırma noktasına gelen çok insan tanıdım. Siz de bu listeye dahil etmeyin kendinizi.

Son karar sizin.

20/02/2020

Selamlar

Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi