• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

Garanti ve iade politikası

Garanti

Satmış olduğumuz ürünler ithalatçı firma garantisi altındadır, garanti başlangıç tarihi fatura tarihiyle başlar. 

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.İade edilecek ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir. ‘Ürün İade Formu’ eksiksiz doldurulmalıdır.Ürün iade formunu bizden talep ederek mail adresinize e posta ile alabilirsiniz.İade edilecek ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Ürünün faturası kurumsal firma adına düzenlenmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
NOT: İade işleminizi gerçekleştirmeden önce, siparişinizle ilgili gerekli inceleme Bornova Toner İade Uzmanı tarafından yapılmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün incelenmesinin gerekli görüldüğü durumlarda, markanın yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya kontrol için gönderilir. Ürün iade işlemleriyle ilgili olarak sadece Bornova Toner ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.Tüm iade talepleri Bornova Toner Müşteri Hizmetleri’ne bildirilmeli ve Bornova Toner ‘e gönderilmek üzere tarafınızdan kargo ile yollanmalıdır. Aldığınız ürünleri 7 gün içerisinde ambalajı bozulmamış şekilde iade etme hakkına sahipsiniz.
İade işlemi ile ilgili 0232 343 46 37 nolu hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. İade edilecek ürün yada ürünleri anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile göndermenizi isteriz. Gönderdiğiniz ürünlerin incelenmesi sonrası 3 gün içerisinde ücret iade işlemi gerçekleşir.
Kredi kartı ile yapılan alışverişler bir sonraki ay ekstresinde görülebilir, banka havalesi ile yapılan ödemeler müşterinin isteği doğrultusunda aynı veya başka hesap numarasına aktarılır. Ücret iadesi istemeyen müşterilerimiz alışveriş tutarını bir sonraki alışverişte kullanma hakkına sahip olur.
385 SAYILI VERGİ USÜL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken, elinizde bulunan ve firmamıza ait fatura ve ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

İade İşleminiz Gerçekleştiğinde:


İade işleminiz gerçekleştiğinde size otomatik olarak bir bilgi e-postası gönderilecektir. İade işleminizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade edilen tutarın ekstrenize artı bakiye olarak yansıma süresi 10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Bornova Toner'in bu sürece herhangi bir müdahalede bulunması mümkün değildir.
Herhangi bir gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İade süreci ile ilgili mutlaka bizimle irtibat kurmalı ve bilgi vermelisiniz ; böylece süreç daha hızlı ve kolay olacaktır.

Saygılarımızla.
Tel : 0 232 343 46 37
Bornova Toner 20/02/2020
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi