• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905326667887
  • https://m.youtube.com/@izmirtoner

İzmir'de XEROX WorkCentre 3225 lazer Yazıcı toner dolumu

İzmir'de XEROX WorkCentre 3225 lazer Yazıcı toner dolumu ve muadil toner satışı nerede yapılır ? Toner çipi nedir ?


Yeni nesil çok fonksiyonlu lazer yazıcılar tasarlanırken , toner dolumu konusunda sıkıntı çıkarsınlar diye her şey düşünülmüş. Bu model de toner dolumuna çok uygun bir model değil ; toner dolumu yapılmıyor mu yapılıyor ama diğer modellere göre daha masraflı diyebilirim.

Toneri çipli ve çip sıkıntısı yaşanabiliyor ; yani versiyon uyum sorunları var. İnternetten ucuz olsun diye alınan muadil tonerler bu çip sorunu yüzünden çalışmayabiliyor. Eğer profesyonel ve kurumsal bir yerden alınmamışsa da iade etmek apayrı bir sorun haline geliyor.


Biz bu konuda titiz olmamıza rağmen , kayıtlara baktığımda %20 ye yakın çip sorunu nedeni ile satılan ürünü iade aldığımızı görüyorum. Bu benim için çok çok yüksek ve kabul edilemez bir oran!! ki bu kadar titizlenmemize rağmen.
izmir xerox 3225 toner dolumu ve muadil toner incelemesi
Yaklaşık 3.000 sayfa baskıyı desteklediği belirtilen bir toner kullanıyor ; elbette ne bastığınızla alakalı olarak bu sayı düşebilir. Drum ünitesi tonerden ayrı ; ve yazılarımı okuyanlar bilir ki bu durumu hiç sevmem. Drum ömrü bittiğinde resetleme yada yeni bir drum alma işi hayli pahalıdır.

Bu modelin toner dolumunu yapmayı sevmiyoruz ama ısrar eden olursa , silik basma sıkıntısı olabileceğinin altını çizerek yapıyoruz. Toner Çipleri oldukça pahalı ; örneğin aynı özelliklere sahip bir canon lazer yazıcı toner 40/50 TL ye dolarken , bu toner yaklaşık 80 TL ye doluyor..Neden ? Çünkü toner çipi pahalı.
Yazıcı tavsiyesi okumak isterseniz BURAYI TIKLAYIN Fakat bir ricam var , iş yoğunluğumdan dolayı telefonda bilgi ve destek vermiyorum , lütfen ne alalım diye telefon açmayın. Kesinlikle yanıt vermiyorum. İlgili yazılarımı okuyarak fikir edinebilirsiniz.

Elbette son karar sizin.

XEROX 106R02778 ( 3052 / 3215 ) Muadil toner almak isterseniz bizi arayın : 0 532 666 78 87
Kartuş toner yazıcı bakım dolum muadil tamir
En uygun ve en iyi lazer yazıcı tavsiyesi